spot_img

Co všechno se dá zastavit?

Je tisíce způsobů, jak získat peníze. Úžasná práce, která vám umožní nikdy se nedostat do finanční tísně. A pokud už v ní jste, vymýšlíte způsoby, jak to změnit. Napadlo vás někdy nechat zastavit auto? Ano, čtete správně – autozastavárna. V zastavárnách můžete odložit své mobily, televize i notebooky. Méně častější jsou auta, nicméně nejde o nic nemožného. Vyzkoušejte autozastavárny.

Vyměň auto z peníze

Půjčka ručená autem je rychlý způsob získání finanční hotovosti. Zastavárna aut Praha nebo zastavárna aut Brno nabízí způsob půjček standardní cestou. Přijedete autem, vyplníte dokumenty a o vaše auto se postará odborník. Vaše auto je hlídáno 24 hodin denně do vypršení smlouvy. Komfortní služby této půjčky nabízí možnost ponechání auta. No, nezní to skvěle? Získáte požadované peníze, a ještě navíc vám vaše auto zůstane? Vyrazte, kam potřebujete. Premium navíc dává možnost volby času a místa půjčky.

Jakým způsobem se o své auto staráte, kolik mu je let a jak na tom technicky je, bude nyní zhodnoceno a zohledněno. Podle výše uvedeného se určuje výše peněz, které naplní vaši půjčku.

„Vlastník vlastní“

Jste vlastníkem auta? Pakliže potřebujete peníze rychle, neváhejte využít této možnosti. Navíc nemusíte ani být přímo vlastníkem auta. Stačí, když vám vlastník auta dá plnou moc, s kterou můžete vyřizovat potřebné dokumenty. Půjčka se zástavou auta se vztahuje na vozidla osobní, nákladní, užitková. Kromě aut můžete dát do zástavy také motocykl či čtyřkolku. Auto do zástavy Praha nebo auto do zástavy Brno se dá vyřizovat i v případě, že auto je ve vlastnictví firmy nebo společnosti.

Půjčka ručení autem je závazná na 4 týdny, tedy 28 dnů, poté můžete smlouvu prodloužit. Není to snadnější než vyřizovat složité půjčky a splácení měsíčních poplatků? Jděte tedy vstříc novým zítřkům.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti