Fotit zvládne každý smartphone, ale snímky si okamžitě vytisknete pouze s doplňkem Polaroid Insta-Share Printer

Proměňte svůj smartphone během několika sekund v přenosnou tiskárnu fotografií a sdílejte nejzajímavější momenty vašeho života nejen na sociálních sítích. Postará se o to nový doplněk Motorola Moto Mod v podobě tiskárny Polaroid Insta-Share Printer.

Nyní si můžete fotografie z smartphonu Motorola Moto Z uchovat navždy. Tiskárna Polaroid Insta-Share Printer dokáže přenést digitální fotografie na papír během několika sekund. Stačí ji jen připnout k smartphonu Motorola Moto Z, stisknutím tlačítka spustit fotoaparát a nechat ji přenést čerstvý snímek zpoza displeje přímo do vašich rukou.

Nemusíte se ale omezovat jen na fotografie, které jste právě pořídili telefonem. Polaroid Insta-Share Printer vám umožňuje vytisknout dokonce i snímky z Facebooku, Instagramu nebo Fotek Google. A to kdekoli a kdykoli. Kamaráda, kterého jste náhodou potkali na ulici, tak můžete pobavit třeba tím, že mu darujete vaše nejoblíbenější selfie i s podpisem.

Svoji kreativitu můžete ostatním ukázat také úpravou fotek pomocí různých filtrů a rámečků. Pokud navíc využijete speciální fotopapír Polaroid Premium ZINK Zero-Ink, budete na počkání tisknout nádherné snímky o rozměrech 2 x 3 palce (5,08 x 7,62 cm) odolné proti rozmazání. Nemusíte se tak bát, že se vaše oblečení nebo prsty ušpiní o inkoust.

Jakmile budete mít snímky v ruce, fantazii se meze nekladou a stačí jen odtrhnout zadní krycí vrstvu a získáte samolepící fotografii, kterou lze okamžitě přilepit. Ať už vás kamarádi vytáhli na nečekaný výlet po okolí, nebo jste zrovna na plánované dovolené s rodinou, všechny důležité chvíle snadno zachytíte a rovnou vytisknete díky unikátnímu spojení vašeho smartphonu Motorola Moto Z s novou přenosnou tiskárnou fotografií Polaroid Insta-Share.

Cena a dostupnost

Polaroid Insta-Share je na českém trhu dostupný od 3 799,-.

Fotografie jsou k dispozici zde (stažením fotografií nebo videa vyjadřujete souhlas s našimi licenčními podmínkami).

Více informací najdete na www.lenovo.cz. Pro nejnovější informace sledujte Lenovo také na Twitteru www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz.

O společnosti Motorola

Lenovo Group Holdings získal společnost Motorola Mobility LLC v roce 2015. Motorola Mobility je stoprocentní dceřinou společností Lenovo a je zodpovědná za návrhy a výrobu všech mobilních telefonů pod značkou Moto.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 43 miliard USD, je lídrem v poskytování inovativních spotřebitelských, komerčních a podnikových technologií. Portfolio vysoce kvalitních a bezpečných produktů a služeb zahrnuje počítače (včetně legendární značky Think a vícerežimové YOGA), pracovní stanice, servery, storage, chytré televize a rodinu mobilních produktů, jako jsou chytré telefony (včetně značky Motorola), tablety a aplikace. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Extrémně odolná rigidní vinylová podlaha DesignArt Rigid

Hledáte velmi odolnou podlahu do domácích nebo dokonce do komerčních prostor, která bude zároveň krásná na pohled? Rigidní vinylová podlaha bude tou...

Prečo vo filmovej tvorbe kraľujú fantasy a sci-fi

Človeka odjakživa lákalo neznámo a hľadal odpovede na mnohé otázky svojej existencie. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa fantasy a sci-fi online filmy...

Kupujete repasované turbodúchadlo? Poradíme vám, na čo si dať pozor

Na trhu nájdete mnoho ponúk na tovar, ktorý kvalitou nevyhovuje potrebám zákazníkov. Výnimkou nie je ani repasované turbodúchadlo. Ak uvažujete o jeho kúpe,...

Škoda v zaměstnání? Buďte kryti pojištěním odpovědnosti!

V životě se různé nehody stávají, ne jinak je tomu v zaměstnání. Pod nehodou se nemusí navíc skrývat jen ta způsobená svěřeným služebním vozem. Ba naopak,...

Co je to dluhová spirála?

Po půjčkách dnes saháme v mnoha případech. Většinou sáhneme po nebankovní rychlé půjčce online, na kterou nemusíme čekat. Takovou půjčkou je například...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox