Nakupujeme boty jedině s Cipískem

Obuv dětí je téma, které je neustále omíláno dokola. Každá maminka se snaží vybrat ty nejlepší boty pro své dítko. Jak je tedy možné, že se tak často mluví právě o ortopedických problémech vzniklých právě díky špatným botám?

Jaká bota je ta správná?

Musíme se zamyslet nad tím, jakou nožičku má naše ratolest. Boty, které dokonale sedí sousedovic Aničce, nemusí sedět vůbec vaší Verunce. Velmi uznávaná značka mezi maminkami je Superfit. Dětské boty Superfit jsou prodyšné díky přírodnímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny. Jejich opatek drží nohu v pevné poloze a jsou dokonale vybaveny proti nárazům. Dětská obuv Superfit se přizpůsobí dětské nožičce jak ve velikosti, tak i ve tvaru nohy. Najdete botky pro úzké nožičky, pro vysoké nárty ale i pro cvaldy. Cipísek nabízí boty až do věku 14 let.

Rozhodně neberte na lehkou váhu velikost nohy. To, že do větší velikosti dorostete, je sice pravda, ale taky se noha díky nesprávné velikosti bot velmi deformuje. V malé botce se jí krčí prsty a ve velké zase nemá pohodlí a klouže ze strany na stranu.

Celoroční výběr

Cipísek nabízí dětské zimní boty Superfit, dětské letní boty Superfit a celoroční obuv Superfit. Podrážka takové obuvi je polyuretanová, což pak zajistí protiskluzovou vlastnost a také tlumí nárazy. Pro dětské letní boty Superfit je typická membrána GORE-TEX XCR a pro zimní zase GORE-TEX.

Design letních sandálek se zakrytou špičkou je ideální volbou pro menší děti, navíc nedochází k okopávání obuvi. Všechny z nich disponují pevným opatkem i suchým zipem, což je velká výhoda při obouvání našich ratolestí. Zimní boty Superfit se chlubí vysokým stylem a zateplenou stélkou, kterou lze vyjmout. Dětské celoroční boty Superfit lze nosit jak v chladnějším období, tak i v tom teplejším. Jsou ohebné a velmi praktické.

Cipísek vás provede velkým množstvím obuvi.

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox