Odhad obrazů odhalí jeho skutečnou cenu

Starožitnosti v moderním pojetí

Starožitnosti stále patří k oblíbenému stylu v bydlení, dokonce i tam, kde je většina nábytku moderní. Starodávný styl navozuje neodolatelné kouzlo, vyzařuje klid a pohodu. Takové spojení musí být však plodné a přínosné. Pohodlný divan láká k posezení při čtení moderních knih, které mohou být opatřeny starodávně vyhlížejícím obalem. Takové propojení zcela určitě nikoho neurazí a nepůsobí, jako pěst na oko.

Odhad obrazů odhalí jeho skutečnou cenu

Moderní prvky je možné kombinovat se starodávným stylem, ale je potřeba hlídat interiér, aby nepůsobil křečovitě a přeplácaně. Odhad obrazů vám zcela jistě odhalí skutečnou cenu obrazu, který se nachází u vás doma. Mnoho lidí vlastnících historický nábytek a bytové doplňky nezná jejich skutečnou cenu. Takový obraz se pak velmi hezky doplňuje například s moderní komodou vyrobenou z masívního dřeva. Jistě, záleží na stylu obrazu a jeho rámu. Pokud jste se rozhodli pro spojení moderního nábytku a starožitností neměla by chybět ani dřevěná podlaha nebo dlaždice.

Jak naložit s vzácným kouskem

Pokud vám odhad obrazů odhalí skutečnou částku obrazu, který vlastníte, možná by stálo za to jej vystavit pořádně na oči. Světlý obraz bude vynikat na tmavším pozadí a naopak tmavý obraz vyžaduje bílou či světlou stěnu. Pozor si dejte na dopad slunečního světla, který by mohl obraz poškodit. Místo toho, jej můžete ozářit vhodnou zářivkou.

I když odhad obrazů ukáže, že nejde o nějak extra vzácný kousek, mějte na paměti, že vše staré má svou historii a duši. Vhodnými doplňky jsou i textilie starodávných vzorů, lampy, šperkovnice, sošky a mnoho dalších drobností, které udělají velkou službu.

Kde shánět starožitné doplňky?

Moderní leč starodávně vyhlížející nábytek není problém v dnešní době sehnat. Nehledě na to, že existuje mnoho firem, které vám nábytek vyrobí i na zakázku. Mnohem horší je sehnat skutečně historické kousky, které doplní a rozzáří interiér. Nejvhodnější jsou různá vetešnictví, starožitnictví a různé aukce. Vše záleží na vašich možnostech a ochotě investovat. Tak či tak i obraz pořízený ve vetešnictví si zaslouží nechat provést odhad obrazů, protože tam mnohdy končí i poměrně nákladná umělecká díla. Třeba se štěstí usměje právě na vás.

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox