spot_img

Odhad obrazů odhalí jeho skutečnou cenu

Starožitnosti v moderním pojetí

Starožitnosti stále patří k oblíbenému stylu v bydlení, dokonce i tam, kde je většina nábytku moderní. Starodávný styl navozuje neodolatelné kouzlo, vyzařuje klid a pohodu. Takové spojení musí být však plodné a přínosné. Pohodlný divan láká k posezení při čtení moderních knih, které mohou být opatřeny starodávně vyhlížejícím obalem. Takové propojení zcela určitě nikoho neurazí a nepůsobí, jako pěst na oko.

Odhad obrazů odhalí jeho skutečnou cenu

Moderní prvky je možné kombinovat se starodávným stylem, ale je potřeba hlídat interiér, aby nepůsobil křečovitě a přeplácaně. Odhad obrazů vám zcela jistě odhalí skutečnou cenu obrazu, který se nachází u vás doma. Mnoho lidí vlastnících historický nábytek a bytové doplňky nezná jejich skutečnou cenu. Takový obraz se pak velmi hezky doplňuje například s moderní komodou vyrobenou z masívního dřeva. Jistě, záleží na stylu obrazu a jeho rámu. Pokud jste se rozhodli pro spojení moderního nábytku a starožitností neměla by chybět ani dřevěná podlaha nebo dlaždice.

Jak naložit s vzácným kouskem

Pokud vám odhad obrazů odhalí skutečnou částku obrazu, který vlastníte, možná by stálo za to jej vystavit pořádně na oči. Světlý obraz bude vynikat na tmavším pozadí a naopak tmavý obraz vyžaduje bílou či světlou stěnu. Pozor si dejte na dopad slunečního světla, který by mohl obraz poškodit. Místo toho, jej můžete ozářit vhodnou zářivkou.

I když odhad obrazů ukáže, že nejde o nějak extra vzácný kousek, mějte na paměti, že vše staré má svou historii a duši. Vhodnými doplňky jsou i textilie starodávných vzorů, lampy, šperkovnice, sošky a mnoho dalších drobností, které udělají velkou službu.

Kde shánět starožitné doplňky?

Moderní leč starodávně vyhlížející nábytek není problém v dnešní době sehnat. Nehledě na to, že existuje mnoho firem, které vám nábytek vyrobí i na zakázku. Mnohem horší je sehnat skutečně historické kousky, které doplní a rozzáří interiér. Nejvhodnější jsou různá vetešnictví, starožitnictví a různé aukce. Vše záleží na vašich možnostech a ochotě investovat. Tak či tak i obraz pořízený ve vetešnictví si zaslouží nechat provést odhad obrazů, protože tam mnohdy končí i poměrně nákladná umělecká díla. Třeba se štěstí usměje právě na vás.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti