spot_img

Trendy jarního šatníku pro rok 2021

Třídili jste svůj šatník po dlouhé a náročné zimě? Mnoho žen při třídění šatníku může narazit na zjištění, že jim ve skříni chybí oblečení, které by za každou cenu měla mít každá žena v šatníku.

Tričkové a mikinové šaty

Ať je jaro, léto či podzim nebo zima, bíle nebo černé tričko vás vždy zachrání. Velmi oblíbeným módním hitem trikové jarní šaty, které jsou velmi pohodlné a splňují téměř stejné požadavky a kritéria pohodlnosti jako basic trička. Tyto jarní šaty se dají skvěle obohatit jarními doplňky jako je šátek, kabelka či džínová nebo kožená bundička.

Košilové šaty

Jedním z dalších typů a střihů, které zaručeně musíte mít jsou košilové šaty, které sluší každé ženě. Tento střih můžete nosit prakticky nonstop jarní či zimní období. Tento košilový střih lichotí každé postavě svou univerzálností a maximální pohodlností. Vybírejte si podle délky nebo barevného odstínu, ať už budete chtít kárované či proužkované. Módním trendem se stávají také puntíky, proužky či květinové vzory, trefte s těmito vzory do černého a okouzlete oči každého muže.

Vrací se šaty s volánky

Mimo klasických košilových a mikinových šatů se také vrací šaty s volánky, které patří mezi módní stálice. Tyto objemné a rozevláté šaty či sukně si zaručeně zamilujete. Kombinace těchto šatů s volánky je opět jen a jen na vás.

Šaty květinových vzorů

Tak tyto šaty by zaručeně žádné ženě v šatníku chybět neměly, a těmi jsou květinové šaty. Ať už si vyberete jakýkoliv střih dekoltu, délky či barevného provedení, zaručeně vám budou slušet.

Žádné šaty mi nesluší

Dámy na světě neexistuje žádná ženy, které by šaty neslušely. Jen je potřeba doladit pár detailů a zjistit jaký střih, druh a typ šatů vám sluší. Každá jsme odlišná a každá máme jiné představy o módě. Vyberte si šaty podle vašich představ ale především podle typu postavy.

A jaký typ postavy jste vy

Podle všeho existuje pět obecných rysů a typů ženských postav.  Vše závisí také na struktuře a vývoji kostní, tukové či svalové tkáně.

Typy ženských postav:

  • Přesýpací hodiny
  • Obdélník
  • Trojúhelník neboli hruška
  • Tvar T
  • Jablko

A jaký typ postavy jste vy?

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti