spot_img

Lodní kontejnery na prodej – pestrá nabídka nových i použitých modelů

Lodní kontejnery jsou žádané, zejména díky širokému využití, které nabízí. V nabídce najdete běžné lodní kontejnery s využitím pro skladování a přepravu. Nechybí však ani modifikované, chladící, či sanitární kontejnery.

Lodní kontejner

Standardně je lodní kontejner využíván pro lodní přepravu. Tím však jeho využití zdaleka nekončí. S oblibou je pořizován jako skladovací jednotka. Posloužit může jako garáž, či třeba dílna. Vybírat můžete i z dalších druhů kontejnerů – sanitární, kancelářské vhodné i pro zařízení staveb, či speciální modifikované kontejnery na prodejní stánky. Vybraný kontejner si můžete zakoupit, či pouze pronajmout na potřebnou dobu. Přeprava na místo určení je zajištěna.

Lodní kontejnery na prodej

Pokud hledáte lodní kontejnery na prodej, pak vás čeká výběr z různých variant. Jedním z klíčových parametrů jsou rozměry. Kontejnery jsou dostupné v délkách 6, 12 a 13,5 metru. Případně se pak nabízí kromě standardních variant i vysoké kontejnery. Speciálním potřebám pak vyhoví kontejnery s otevíráním na obou stranách, boku, či po celém obvodu. Dále kontejnery bez střechy či bočních stěn.

Použité lodní kontejnery

Při výběru kontejneru máte v podstatě dvě možnosti. První z nich jsou v podstatě nové kontejnery, které za sebou mají pouze jednu cestu. Na první pohled nepoznáte, že jsou použité. Objevit se mohou pouze drobné škrábance. Druhou variantou jsou pak použité lodní kontejnery. Ty nabízí dostupné řešení, jde přitom o kvalitní kontejnery – suché, těsnící, uzamykatelné a s kvalitní dřevěnou podlahou. Vykazují známky užívání jako je mírná povrchová koroze, škrábance a podobně. Funkčnost je však stoprocentně zachována.

Nabídka lodních kontejnerů je rozmanitá. Můžete tak vybrat ten pravý podle svých potřeb – ke koupi, či pronájmu.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti