spot_img

Trilogie Electric Lady s sebou přináší i koncertní show

Než spatřila Trilogie světlo světa, uplynulo hodně času. Přípravy trvaly 17 měsíců a během nich se vše ladilo do posledního detailu, výsledek ale opravdu stojí za to. První dva klipy již jsou volně ke zhlédnutí na YouTube kanálu, poslední a závěrečný klip vyjde v lednu, máme se tedy na co těšit.

Za vším hledej nápad

Prvotní nápad, ze kterého se později zrodila Trilogie, vznikl už v roce 2018. Tehdy Roman Rossi, producent Terezy Rays, přišel s myšlenkou vytvořit velké dílo, které by později obstálo i jako samostatná koncertní tour. Nápad nezůstal jen na papíře, Tereza si k tomu sedla a sepsala 15 minutovou skladbu složenou z několika menších částí. Nakonec byla tato velká skladba rozdělena do 3 částí, 3 singlů, tvořících dohromady jeden celek.

Aktuální téma

V rámci Trilogie se Tereza snažila vytvořit dílo s obsahem, každý z klipů tak má nějakou svou hlavní nosnou myšlenku. Všechny tři části pojí jistá obava z budoucnosti, zamyšlení nad tím, jak by mohl vypadat svět za 20 nebo za 30 let. Jedná se spíše o nějaký odstrašující příklad, snad tedy Trilogie nebude prorocká. Rebelia, jako první z klipů, se zaměřuje na ekologii, na životní prostředí a to, jak ho člověk ničí. Vznáší otázku, jestli vůbec v něčem takovém můžeme žít. Politica je zaměřená politicky, na významné politické činitele a jejich touhu po moci. Na to, jak mnohdy dbají více na to, jak rozmnožit svůj již tak dost značný majetek, než že by jim šlo o obecné blaho. A Influenza, poslední díl Trilogie, je o nemoci společnosti. Ač se může zdát, že svou roli v tomto tématu hrál koronavirus, není tomu tak. Influenza byl totiž napsaná již předtím, jen se její téma možná stalo nyní aktuálnější, než bylo původně zamýšleno.

Jak již bylo zmíněno, Influenza bude již počátkem příštího roku ke zhlédnutí na YouTube. V plánu je i velká Tour Trilogy, která by měla proběhnout v průběhu příštího roku za spolupráce s Pepou Vojtkem a Českým symfonickým orchestrem. Sledujte stránky Electric Lady, ať vám neuniknou žádné novinky.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti