spot_img

Spolehlivé produkty Caterpillar vám pomohou na zahradě

Značku Caterpillar zná snad každý. Možná ale netušíte, jaké všechny produkty vlastně vyrábí. Budete se divit, ale v nabídce má také spoustu vychytávek, jež vám pomohou na zahradě, v domácnosti či při kempování. Sáhněte po kvalitě!

Společnost Caterpillar byla založena v roce 1925, vznikla spojením Holt Manufacturing Company a C. L. Best Tractor Company. Jméno Caterpillar se ovšem zrodilo již o pár let dříve, když Benjamin Holt nahradil kola stroje pomocí pásů. Jeden z přihlížejících prý poznamenal, že se stroj plazí podobně jako housenka, která se anglicky řekne právě „caterpillar“.

Firmě se dařilo od začátku

Nedlouho po založení nové společnosti přišlo několik významných milníků. Tušili jste například, že stroje Caterpillar hrály důležitou roli při výstavbě Golden Gate Bridge, známého mostu v San Franciscu? Během 2. světové války pomáhaly armádě spojených států.

V 50. letech firma začala expandovat do zahraničí. Díky strojům CAT se podařilo vybudovat superdálnici přes pohoří Andy ve Venezuele. Zakoupila si je indická vláda, pomáhaly vytvořit olympijský stadion v Melbourne, využívaly se dokonce během operace Deep Freeze III v Antarktidě. Jsou připravené i na extrémní podmínky.

Užívejte si kvalitu Caterpillar

Kvalitu produktů Caterpillar ovšem oceníte i doma či na zahradě, nemusíte jezdit do Antarktidy. Věděli jste, že existují například baterie Caterpillar? S indikátorem kapacity baterie a 5 úrovněmi LED osvětlení, 18 V a 4 AH. Podobně značka vyrábí kapesní nože, jež mohou být třeba hezkým dárkem. Stejně tak palice, rýč či multifunkční kleště. Cenově jsou dostupné, v tomto případě opravdu dostanete kvalitu za dobrou cenu.

Zboží od výrobce Caterpillar pořídíte třeba v e-shopu Demigarden.cz. Aktuálně jsou tam veškeré produkty značky Caterpillar k dispozici s 10% slevou, tak jí využijte. Pro přípravu zahrady na zimu se nový rýč bude hodit.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti