spot_img

Vyfoť se s Gorilou a získej jednu z třiceti cen!

Vyfoťte se s gorilou a zapojte se do pátého ročníku projektu Go za Gorilou! Současně pomůžete horským gorilám i popáleným dětem. Patronem letošního ročníku je zpěvák TOMÁŠ KLUS. Do Ugandy s námi opět pojede expert a „gorilí táta“ Mára Ždánský.

Pokud vám není lhostejný osud posledních žijících horských goril na území východní Afriky, máte možnost přispět k jejich záchraně. A také jedinečnou příležitost zaletět se na tato nádherná zvířata podívat do jednoho z posledních míst jejich výskytu – parku Bwindi v africké Ugandě.

Co pro to udělat?

Stačí kdykoliv do 20. prosince zakoupit jakoukoliv kávu nebo čokoládu značky Mountain Gorilla, vyfotit se s ní v zajímavém prostředí nebo vtipné situaci a tuto fotografii přihlásit přes mail foto@gozagorilou.cz do soutěže na stránce www.gozagorilou.cz (v přihlášce uveďte i svůj mobilní telefon).

Autor nejúspěšnější fotky, která získá nejvíce hlasů našich fanoušků, vyhraje cestu za horskými gorilami do Ugandy. Ta proběhne příští rok na jaře. Ostatní účastníci soutěže vyhrají jednu z dalších třiceti cen od značky Mountain Gorilla Coffee. Z každého zakoupeného produktu v průběhu kampaně Go za Gorilou putuje 5 Kč organizaci Gorilla Doctors, pečující o horské gorily a 5 Kč spolku Bolíto, který pomáhá popáleným dětem k návratu do života.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti