spot_img

3M lepicí pásky: Jaké varianty si lze pořídit a k čemu slouží?

V případě, že hledáte kvalitní lepicí pásky pro všemožné účely, které budou mít dlouhou trvanlivost a vysokou odolnost, je ideální si vybrat některé z produktů, které jsou označované jako 3M.

3M 471

Prvním příkladem jsou lepicí pásky s označením 3M 471. Jedná se o produkty vyrobené z vinylu. Jsou ideální například tehdy, když chcete označit a zabezpečit podlahy či stěny, a to třeba v průmyslových halách a výrobních podnicích, kde je nutné dbát na zvýšenou bezpečnost. Jejich dokonalé přilnutí k povrchům je zajištěné díky kaučukovému lepidlu. Hodí se i na nerovná místa. Vybrat si lze z mnoha barevných variant, k dostání jsou především ve specializovaných obchodech.

3M VHB 12mm

Další typ představují 3M VHB 12mm. Jde o oboustranné lepicí pásky, jež se doporučují především pro lepení přírodních materiálů, tedy dřeva, skla, potažmo kamene, využít se však dají také pro keramické obklady a dlažby, dokonce i na kovy a plasty. Jejich základní vlastností je perfektní těsnění, což je dáno samotným materiálem, z nichž jsou vyrobené. Aplikovat se dají nejen v interiérech, ale také ve venkovním prostředí.

3M VHB 19mm

Podobně účinnými pomůckami jsou lepicí pásky 3M VHB 19mm. Jak už ze základního označení vyplývá, mají oproti výše uvedené variantě širší rozměry. Jinak jde opět o oboustranné modely, které se hodí k utěsnění a výplním nerovností, a to v interiérech i exteriérech. Mají mimořádně vysokou teplotní odolnost, takže jim nevadí ani případné sluneční paprsky, nebo naopak extrémně nízké teploty.

3M lepicí pásky výše zmíněných variant zakoupíte v internetovém obchodě eshop.piskacasyn.cz, a to za příznivé ceny. Vybírat si můžete z několika barevných variant tak, aby dokonale zapadly do celkového vyznění a nepůsobily ve vnitřních a venkovních podmínkách vzhledem ke spojovaným materiálům příliš rušivým dojmem, pokud to tedy není přímým záměrem.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti