spot_img

Čištění interiéru aut – profesionální péče zaměřená na detail

Profesionální detailing interiéru představuje skvělé řešení, díky kterému interiér bude vypadat opět jako nový. Ať už potřebujete pouze hloubkové čištění, či rovnou renovaci interiéru, neváhejte se obrátit na odborníky.

Čištění vozidel

Detailing interiéru zahrnuje několik procesů, během kterých je pečováno o všechny části interiéru vozidla. Jedním z nich je hloubkové čištění, ovšem specialisté nabízí také renovaci částí interiéru a nechybí ani aplikace ochranných nanoimpregnací. Pro čištění vozidel jsou využívány špičkové technologie, pro ty nejlepší výsledky. Nanoimpregnace zajišťují maximální dlouhodobou ochranu, přičemž také usnadní údržbu vozidla v budoucnosti.

Čištění interiéru aut

Čištění interiéru aut je zaměřeno na celý interiér, včetně zavazadlového prostoru. Samozřejmostí je tepování koberců a čištění sedaček v autě kožených i látkových. Dále parní čištění průduchů ventilace a dalších těžko přístupných prostor. V neposlední řadě dochází i k oboustrannému čištění všech skel. V závěru jsou pak aplikovány nanoimpregnace na kůži, látku a vinyl. Impregnované části jsou chráněny před znečištěním, odolnější a zachovávají si své vlastnosti. Přitom získají delší životnost a jejich údržba bude jednodušší.

Čištění auta

Kromě samotného čištění auta můžete využít i možnost renovace dekorů či kůže. Lakované dekory si zaslouží péči, strojní korekce s velkým důrazem na detail a optickou čistotu jim opět dodá krásný lesk. Většinu poškození kožených částí lze opravit, ať už jde o odřeniny, trhliny, praskliny, či propáleniny. Nemusíte tedy vyměňovat kožené části interiéru, namísto toho je nechte renovovat. Detailing interiéru je komplexní – od samotného čištění interiéru až po aplikaci dlouhodobé ochrany.

Specialisté nabízí komplexní služby, díky kterém interiér vašeho vozidla bude vypadat opět jako nový.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti