spot_img

Dokáže vaše firma zajistit všechny potřebné procesy pro zpracování plechů? Nechte si pomoci

Drtivá většina zámečnických podniků musí počítat s pravidelným plněním zakázek obsahujících součásti v podobě tabulových materiálů. V takových případech je nutné zvládat rovnou několik různých výrobních procesů, což nemusí být nic jednoduchého. Je potřeba vlastnit každý stroj a provádět kvůli tomu velké investice, nebo to jde i jinak?

Ne vždy je nutné dělat vše svépomocí

Postavit solidní výrobní halu schopnou spolehlivě plnit zadané práce je opravdovou vědou. Je důležité zařídit neuvěřitelné množství pracovních postupů, nářadí, strojů, vědomostí a dalších záležitostí, abyste se dokázali v současném vysoce konkurenčním prostředí udržet na nohou. Žádný prostor však nemá neomezenou kapacitu a to samé platí i pro váš bankovní účet.

Z toho jasně vyplývá, že dříve či později bude potřeba začít svěřovat určité části zakázek externím dodavatelům. Nejčastěji je mezi majiteli podniků vyhledávaná CNC zakázková výroba v oblasti plechů. Ty jsou kategorií samy o sobě, protože vyžadují mnoho různých postupů, aby byly použitelné. Dočkají se tak třeba ohraňování plechů, ohýbání, zakružování, pálení, svařování a dalších důležitých kroků.

Šikovná spolupráce vás posune dále

Splnění každé ze jmenovaných operací vyžaduje svůj stroj, znalosti, čas a přirozeně i investice. Pokud nejste schopni splnit kteroukoliv z těchto oblastí, pak přichází čas na externí pomoc. Dobré jméno a léta praxe má v této kategorii společnost Fletonex. Ta dodává své výrobky do podniků po celé České republice, a tím pomáhá spoustě podnikatelů k větší konkurenceschopnosti.

Mimo kompletního CNC zpracování tabulových materiálů vám zajistí i návrhy, výrobu klempířských prvků a tolik důležité svařování. Potřebujete-li navázat šikovnou spolupráci, podívejte se na její stránky a domluvte si konzultaci.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti