spot_img

Dokonalé řezací lasery přicházejí do Česka

Úspěšný projekt vláknových laserů v zahraničí nyní přichází do srdce Evropy, aby českým zákazníkům nabídl efektivní laserové řezací stroje. Nabídka těchto CNC strojů obsahuje varianty provedení pro každý provoz. Dostupná cenová politika potěší každého podnikatele pohybující se v obrábění. Kvalitou řezací lasery předčí i tuzemskou produkci.

Fiber laser se oprávněně těší vysoké popularitě. Produktivita je příkladná s minimálními nároky na další úpravu výpalků. Nemá smysl uvažovat o plazmových řezacích strojí. Řezací lasery poskytují mnohem větší možnosti v průmyslovém dělení kovů. Systém CNC laseru je našlapaný funkcemi, které obsluha ocení každý den práce s laserovým strojem. Pořizovací ceny se pohybují na historických minimech, což dělá investici ještě zajímavější. Návratnost je velmi rychlá a dlouhé kooperační dodací lhůty již budou bezvýznamné. K tomu všemu si můžete připočítat dlouhou životnost laserového řezacího stroje a podnět pro nákup dává velký smysl.

Vláknové lasery v poslední dekádě udělaly velký kus kupředu a výkonová rozpětí pokrývají v podstatě celou poptávku. Aplikací se nachází celá řada a potřeba po efektivním pálicím stroje je v průmyslovém Česku veliká. Je možné pálit ocelové plechy nebo s rotující osou třeba profily. Zároveň jsou řezací lasery vhodné na všechny kovy používané v průmyslu. Dokonce lze laserovou technologií osadit robotické ruce a je možné řezat již do hotových svařenců. Využijte nyní zvýhodněných nabídek, které nemají konkurenci.

- Reklama -udalosti

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti