spot_img

Extrémně odolná rigidní vinylová podlaha DesignArt Rigid

Hledáte velmi odolnou podlahu do domácích nebo dokonce do komerčních prostor, která bude zároveň krásná na pohled? Rigidní vinylová podlaha bude tou pravou volbou. O rigidním vinylu se hovoří jako o dokonalém vinylu, přečtěte si proč.

V čem je rigidní podlaha specifická

Vinylové podlahy obecně patří mezi nejkvalitnější podlahové krytiny. Rigidní vinylové podlahy zašly v odolnosti ještě dál. Speciální úprava zajišťuje extrémní odolnost vůči nárazům, škrábancům i skvrnám, a to při relativně malé tloušťce jednotlivých dílců.

Rigidní vinylové podlahy jsou protiskluzové a 100% voděodolné. Ani větší množství vody je nijak nepoškodí a položit je proto můžete i ve vlhkých místnostech jako je koupelna. Mají velkou toleranci vůči teplotám a jsou proto vhodné i na podlahové vytápění (teplovodní i elektrické), k velkým francouzským oknům, na terasy či do zimních zahrad.

Díky tuhému jádru snesou opravdu velkou zátěž a tlumí kročejový hluk. Podlahové dílce vynikají pevností – jsou tvarově stálé, což zamezuje vzniku spár. Rigidní podlahu je možné položit i na parkety či beton bez nutnosti stěrkování či osazování nějakého speciálního podkladu.

Údržba rigidní vinylové podlahy

Pro údržbu postačí mop nebo vysavač. Na podlaze díky antistatickému povrchu neulpívá prach. Rigidní vinyl je i antialergický – bez přítomnosti roztočů a jiných alergenů.

Rigidní podlahy Gerflor

Vinylové podlahy s tuhým jádrem patří mezi relativní novinky. Své kolekce DesignArt Home Rigid a DesignArt Traffic Rigid nedávno představila i francouzská společnost Gerflor, která se řadí mezi přední evropské výrobce podlahových krytin.

Vinylové podlahy Gerflor DesignArt Rigid se samozřejmě vyznačují všemi výše popsanými pozitivy a výhodami rigidních vinylových podlah. Gerflor navíc myslí na ochranu životního prostředí – podlahové dílce jsou 100% recyklovatelné a zdravotně nezávadné. Kolekce Home je vhodná pro třídu zátěže 23 – 31, kolekce Traffic pak pro třídu zátěže 23 – 32 – 42.

Gerflor vyrábí podlahové dílce určené jak pro celoplošné lepení, tak se zámkovým systémem (Home Click a Traffic Click). Vertikální zámek výrazně urychluje pokládání podlahy.

Rigidní podlahy do domácnosti – DesignArt Home Rigid

Podlahové dílce můžete užít ve všech prostorách bytu včetně předsíně, chodby a koupelny. Vybrat si můžete z 12 luxusních dekorů dřeva a kamene.

Jednotlivé dílce určené k celoplošnému lepení mají v případě dekoru dřeva rozměry 1219 x 184 mm, resp. 1500 x 230 mm, dílce s dekorem kamene pak 914 x 457 mm, resp. 610 x 610 mm. Všechny dílce mají sílu 2 mm s nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,3 mm.

Jednotlivé dílce se zámkovým systémem mají v případě dekoru dřeva rozměry 1461 x 242 mm, resp. 1239 x 214 mm, dílce s dekorem kamene pak 729 x 391 mm. Všechny dílce mají sílu 4,2 mm s nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,3 mm.

Rigidní podlahy do komerčních prostor – DesignArt Traffic Rigid

Pro frekventované komerční prostory (restaurace, hotely, letiště atd.) je připravena kolekce vinylové podlahy DesignArt Traffic Rigid s integrovanou podložkou. Vybrat si můžete ze 16 nadčasových dekorů dřeva a kamene.

Jednotlivé dílce určené k celoplošnému lepení mají v případě dekoru dřeva rozměry 1500 x 230 mm, resp. 1219 x 184 mm, dílce s dekorem kamene pak 914 x 457 mm. Všechny dílce mají sílu 2,5 mm s nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,55 mm.

Jednotlivé dílce se zámkovým systémem mají v případě dekoru dřeva rozměry 1461 x 242 mm, resp. 1239 x 214 mm, dílce s dekorem kamene pak 729 x 391 mm. Všechny dílce mají sílu 5 mm s nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,55 mm.

Rigidní vinylové podlahy výrobce Gerflor u nás nabízí společnost Supellex, jejíž pobočky a showroomy najdete hned v několika koutech České republiky, konkrétně v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Velké Bíteši.

více na: www.supellex.cz

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti