spot_img

Lednové výprodeje bytového textilu pro celou rodinu

Leden nabízí obrovskou šanci pořídit si kvalitní bytový textil pro celou rodinu. O Vánocích jste v našem obchodě Rodinné balení sice našli mnoho slev, ale lednový výprodej je mnohem větší a za ceny, které vás ohromí. Stačí si projít nabídku, pak pár kliků a váš domov je za pár korun jako nový!

Povlečení za hubičku

Povlečení, to je dominanta ložnice, dává prostor pro design, ale podstatná je rovněž kvalita. Ta je u nás samozřejmostí. Ať už vás osloví na zimu absolutně bezkonkurenční huňatý mikroplyš, extra kvalitní bavlna, pevná bavlna renforcé nebo špičkové heboučké mikrovlákno vhodné pro alergiky, třeba ve 3D verzi, náš výprodej povlečení nabízí spoustu vzorů a barev. Pro děti i dospělé je z čeho vybírat, tak není důvod váhat.

Prostěradlo je základ

Mít krásné povlečení a k tomu špatné prostěradlo, to je chyba, kterou už teď dělat nemusíte. Naše prostěradla v akci nabízí luxus, kvalitu a komfort za málo peněz. Chcete se v zimě dokonale zachumlat? Je tu prostěradlo z mikroplyše! Možná ale zvolíte jemný materiál jersey, třeba s lycrou pro dokonalou hladkost nebo se necháte masírovat savým froté. Je to jen na vás. Na výběr je samozřejmě mnoho barev a rozměrů, přesně pro vaši postel.

Utřete se do sucha

Není nic lepšího než se po koupeli zabalit do savé a příjemné osušky. Spolu s ručníky by měla také barevně ladit s vaší koupelnou. Při pohledu na naše levné ručníky a osušky budete určitě ohromeni nejen cenou, ale jejich kvalitou i vzhledem. Mezi materiály můžete volit buď bavlněné froté nebo super savý bambus. Ať už vyberete dárkové balení v kombinaci dvou dokonale sladěných barev nebo set v jednom pastelovém či zemitém odstínu, určitě myslete také na děti a nezapomeňte jim vybrat dětskou osušku.

Změňte své plány

I když jste třeba zrovna neměli právě teď v plánu nakupovat něco do bytu, rozhodně si náš e-shop RodinneBaleni.cz prohlédněte. Za naše současné ceny stojí za to rozhodnutí změnit. Vy i vaše rodina si to zasloužíte. Nabízíme vám obrovské množství dalšího bytového textilu, včetně dek, závěsů a záclon, ubrusů, koupelnových předložek a županů, utěrek i jiných produktů a ručíme za kvalitu! Navíc vás u nás jistě potěší nadstandardní možnost odstoupení od smlouvy až do 50 dnů od převzetí zboží.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti