Luxusní domácí výdejníky na vodu

Myslíte si, že automat na vodu bude v domácnosti jen zbytečným doplňkem navíc? Nechte se vyvést z omylu. Na automat je třeba se dívat jako na kvalitní zdroj pitného režimu pro celou rodinu. Jeho pravidelné dodržování je navíc základem fungujícího organismu. A to jak u dítěte, tak dospělého. Aby se tyto přístroje přizpůsobili domácímu prostředí, přišli výrobci s ergonomickými stolními modely. Ty navíc mají velmi elegantní kabáty.

Důležité je říci, že do domácností se hodí především výdejníky na barely. A proč? Jednoduše kvůli tomu, že je s nimi lepší manipulace. Barel, který je v tomto případě zdroj, stačí upevnit do horní části přístroje. Následně již můžete pohodlně čerpat. Odpadá také nutnost filtrace vody. Barel má nejčastěji objem 18,9l, což znamená velkou zásobu vody pro celou rodinu. A to na dostatečně dlouhou dobu. Svou roli zde má i ekologie Barely jsou totiž u dodavatelů jako Crystalis vratné. Nebudou se tak hromadit jako klasické PET o dvou nebo jednom litru. Pojďme si nyní představit jeden z typicky domácích výdejníků.

ONYX – Domácí barelový výdejník

Vysoce kvalitní model. Vaši pozornost si získá nejen výstavním vzhledem ale také skvělými funkcemi. Zkrátka neobyčejný výdejník! Naprostým základem jsou dva spolehlivé režimy úpravy vody – chlazení a ohřev. A protože se jedná o domácí výdejník, neopomněli výrobci ani na bezpečnost. Rodiny s malými dětmi jistě velmi ocení pojistku proti horké vodě. Další z možností je její přívod úplně vypnout.

Designových vychytávek je celá řada. Jmenujme například elegantní a zároveň praktická tlačítka pro výdej vody. Na první pohled zaujme také LED osvětlení, kterým je výdejník osazen.

Důležitá hygiena

Pitná voda musí být v naprosto čistém prostředí. Vnitřní provedení výdejníků je tedy z nerezových materiálů. Patentové hrdlo s trnem pro narážení barelu navíc zamezuje vylití vody a průniku nečistot do nádrže.

Pro více informací přejděte na https://www.crystalis.cz.

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox