spot_img

Moderní bydlení na kolečkách aneb výhody mobilních

Chcete se i vy dozvědět o nových způsobech bydlení více? Představujeme vám mobilní domy, ve kterých si můžete s přehledem užívat volné víkendové chvíle i je celoročně obývat. Na místech, kde byste nikdy nedostali stavební povolení!

Levná varianta plnohodnotného domu

Především celoroční mobilní domy jsou z hlediska financí výrazně levnější než klasické zděné domy. Proto tento způsob bydlení vyhledává stále více lidí. Zejména mladí lidé nachází v mobilních domech velký potenciál. Mobilní dům nemusí sloužit výhradně k bydlení, právě díky jeho mobilitě ho oceňují i mnozí podnikatelé jako prodejní stánek, administrativní budovu nebo kanceláře. Všestranné využití, jedno ze specifik, kterými se mohou chlubit mobilní domy.

Pro cestovatele i dobrodruhy

Mobilní domy jsou postavené na podvozku s koly, který lze jednoduše za pomocí těžké techniky kdykoliv a kamkoliv přestěhovat. Cestujete často za prací nebo neradi setrváváte dlouho na jednom místě? S mobilními domy vám dopadne starost vyhledávat hotelové pokoje či ubytovny, které nikdy plně nenahradí komfort vlastní domácnosti. Mobilní dům si převezete, kam budete potřebovat.

Mobilní domy jsou situované jako bungalov

Naše společnost navrhuje a staví celoroční i sezónní mobilní domy v podobě jednopatrové stavby. Uvnitř jsou mobilní domy situované jako bungalovy. Obvykle je hlavní místností obývací pokoj, na nějž navazuje kuchyň či kuchyňský kout. V menších domech sdílí koupelna prostor s WC a ložnice popř. další pokoj. Mobilní dům je vytápěn povětšinou s pomocí elektřiny nebo propan-butanu, voda se ohřívá díky plynové karmě či průtokovému ohřívači a v kuchyni si uvaříte na plynovém sporáku. Mobilní domy nejsou v otázkách provozu domácnosti nikterak limitovány.

Výhody mobilního domu

  • mobilita
  • nízké pořizovací náklady
  • netřeba vyřizovat spoustu formalit
  • minimální starosti s údržbou

Podívejte se do naší pestré nabídky mobilních domů. Jsou designově zajímavé, prakticky uspořádané a komfortní.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti