spot_img

Pár důvodů, proč využít služeb autopůjčovny

Autopůjčovny nabízí rozsáhly komfort v oblasti služeb, ať už se jedná o pronájem či půjčení osobních vozidel až po dodávky. Navíc poskytují individuální přístup pro každého z nás, a dokážou vám poradit ve výběru vozidla. 

Jejich služby a ochota vás doslova nadchnou

Rozhodli jste se pro rodinný výlet či dovolenou do zahraničí a chcete cestovat v komfortu? Pak zvažte variantu pronájmu aut z autopůjčoven, které nabízí nejen své profesionální služby v této oblasti, ale i skvělý přístup, například při výběru vozidla, které si budete chtít pronajmout. Samozřejmě že pro delší trasy jako je zahraničí jsou auta s nízkou spotřebou vhodnějšími vozidly oproti autům například se spotřebou 30 l/100 km. V ceně pronájmu vozidel autopůjčovny nabízí výrazný komfort, a to okolo servisních problémů, povinného a havarijního pojištění nebo jiných dalších potřeb okolo vozidla. 


Půjčením auta Vám odpadá starost o povinné ručení vozidla.


Kdy vám může pomoci autopůjčovna? 

  • Při neočekáváném výpadku vašeho vozidla a možného pokrytí neočekávané poruchy či opravy vašeho vozidla 
  • Vlastníte-li vozidlo, ale víte, že již delší trasu nezvládne
  • Nechcete kupovat automobil, jelikož víte, že vozidlo celoročně nevyužijete

Půjčení vozidla do města i přírody

Sešlo se u Vás doma několik nepředvídatelných nepříjemností a vaše vozidlo selhalo v dobu kdy jste ho nejvíce potřebovali? To samozřejmě vyřeší vozidlo z autopůjčovny, které nabízí půjčení vozidel na den, několik dnů nebo i dlouhodobě, podle vašich potřeb. Vyberte si z jejich široké nabídky menších vozů, které se skvěle hodí na jízdu po městě. Jejich ovladatelnost jistě ocení i ženská část vaší rodiny. Na druhé straně nabízí autopůjčovny i větší automobily, třeba v kombi provedení nebo přímo dodávky. Ty vás jistě uspokojí v případě, že se chystáte třeba na rodinný výlet a potřebujete v autě větší prostor na kočárek, cestovní postýlku nebo jízdní kola. 

Pronájem auta pro každého

Rozhodli jste se pro pronájem vozidla z autopůjčovny, ale nevíte, která služba bude pro vás ta pravá? Jste zadluženi nebo dokonce svítíte v seznamu exekuční listiny? To nehraje žádnou roli! Autopůjčovny totiž neřeší vaše dluhy nebo váš záznam v registru dlužníku, každý má totiž právo na to, aby si mohl užít jízdu v novém autě. Vyberte si ze dvou dostupných variant pronájmu vozidel z autopůjčovny, a jeďte na dovolenou snů. 

Nabídka vozidel z autopůjčovny

Autopůjčovny v dnešní době nabízí nespočetně mnoho služeb od carsharingu až po krátkodobý či dlouhodobý pronájem vozidel. Jejich široká nabídka nabízí širokou škálu vozidel prvotřídního technického stavu, protože se většinou jedná o nové či zánovní automobily.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti