spot_img

Plachtové haly

Plachtové haly v dnešní době přináší praktické a spolehlivé řešení nejen pro průmysl, zemědělství ale i sport, plachtové a montované haly najdou skvělé využití i pro garáže, ohrady, hangáry, zastřešení či přístřešek. Jejich materiál je odolný a z ekologického a ekonomického hlediska jsou optimálním řešením. Chcete postavit nový sklad, halovou jízdárnu nebo dočasný přístřešek pro seno a jiné plodiny, zvířata jako jsou koně nebo skot?

Tlačí vás rozpočet a hledáte nejen levné ale hlavně efektivní a rychlé řešení vybudování přístřešku či skladu? Mobilní plachtové haly vám nejen nabídnou levné a rychlé řešení, ale také ideální poměr mezi cenou a kvalitou.

5 důvodu proč si zvolit plachtové haly

  • Široké spektrum využití v průmyslu, zemědělství, sportu, jezdectví či k rekonstrukci vašeho domu.
  • Velmi nízké náklady za montáž, demontáž ale i údržbu: o halu se téměř vůbec nemusíte starat.
  • Možnost rozšíření plachtové haly
  • K montáži a demontáži není potřeba technických znalostí.
  • Halu vám firma připraví podle vašich přání a požadavků je tedy na klíč.

Existují dva základní druhy plachtových hal a tou je montovaná a samonosná plachtová hala. Obě mají různorodé vlastnosti, a tedy i jejich využití se rozlišuje. Montované haly jsou robustnějších a pevnějších konstrukcí, a jsou vhodní k umístění na pevnější podloží, tedy pro dlouhodobý pobyt na jednom určeném místě.  Samonosné haly jsou naopak nenáročné na jejich podloží a nemají tak vysoké nároky jako montované haly, protože jsou navrženy tak, aby se jejich váha rozložila co nejlépe v rámci celé konstrukce.

Proč si vybrat plachtovou halu?

Neutrácejte za ocelové haly velkou finanční sumu. Plachtová hala vám nabízí nižší pořizovací cenu a její montáž a demontáž nepotřebuje žádné odborné a technické znalosti, není třeba si na pomoc volat odborníky. K její výstavbě vám postačí pouze půda a pár kamarádů. Při výběru plachtové haly, záleží také na okolnostech jako jsou typické či atypické rozměry, sedlové nebo obloukové střechy, to vše samozřejmě záleží na vašich potřebách. 

Plachtová hala, jako skvělé využití pro:

  • skladovací prostory pro potřeby uskladnění materiálu
  • pro parkování dopravní, zemědělské či jiné techniky
  • pro zakrytí místa zemních prací
  • Jako krytá jezdecká hala
  • zastřešení prostoru pro větší událost jako je oslava narozenin

Nechte si od profesionálů v tomto oboru poradit a vyberte s nimi plachtovou halu podle vašich představ. Ať už hledáte plachtovou halu k průmyslu nebo zemědělství, plachtové haly jsou pro každého, kdo potřebuje rychlé a levné řešení pro skladování nebo uschování

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti