spot_img

Plánujete rekonstrukci kuchyně? Zaměřte se i na spotřebiče

Kuchyň je v současné době označovaná za středobod každé domácnosti, ostatně není se čemu divit, zejména pokud je propojená s obývacím pokojem. Co se týče designové stránky, stále více je kladen důraz na decentní, elegantní, přitom však sofistikované provedení. Velké oblíbenosti se těší matné a šedé tóny, k nimž se dokonale hodí i tmavé vestavné spotřebiče. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na trouby a varné desky s odsáváním.

Vestavná trouba s mikrovlnným ohřevem

V jednoduchosti je krása. Přesně takovým pravidlem se řídí i výrobci kuchyňských spotřebičů, přičemž vestavná trouba s mikrovlnným ohřevem v tmavém provedení dokonale zapadne do každé moderní kuchyně. Špičkové funkce, nadčasový design a jednoduché ovládání. Zkrátka takové požadavky byste měli mít na troubu.

Ideální je sáhnout po modelu, který nabízí nejen horký vzduch, ale i horní/spodní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, ale klidně i stupeň pro pizzu či funkci na rozmrazování. Některé vestavné trouby umožňují také ohřev s mikrovlnami. Už tak nebude potřebná samostatná mikrovlnná trouba.

Vybrat si můžete hned z několika různých značek. Vestavnou troubu s mikrovlnným ohřevem totiž nabízí AEG, Siemens, ale také Electrolux.

Varná deska s odsáváním

Zapomenout nesmíme ani na varné desky s odsáváním, které jsou elegantní, nadčasové, ale přitom velice praktické. Disponují totiž plně zabudovaným a zapuštěným odsavačem par, a tím pádem si můžete užívat bezstarostného vaření. Odsávání je výkonné. U varné desky se zaměřte nejen na funkce jako takové, ale i na velikost samotné desky, aby vám vyhovoval počet varných ploch a podobně.

Jestliže si chcete koupit atraktivní kuchyňské spotřebiče, podívejte se do nabídky společnosti Sýkora. V jejím internetovém obchodě seženete výše zmíněné.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti