spot_img

Porovnání Cyberghost VPN s Anonine VPN: Co vybrat?

Která ze dvou VPN je lepší: CyberGhost VPN, nebo raději zvolit Anonine? U obou VPN jsme porovnali parametry, sečetli body a výsledek je 8,8/10 ku 5,8/10.

Zkouška rychlosti CyberGhost VPN proti Anonine VPN, která je vyšší?

Přenosová rychlost je jedním z nejdůležitějších parametrů VPN, nevyjímaje Cyberghost VPN a Anonine.

Stahování dat u první z VPN nám běželo rychlostí 169 Mb/s, druhá testovaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 42 Mb/s. CyberGhost tak byla o 127 Mb/s rychlejší nežli Anonine VPN.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u CyberGhost VPN byl 85 Mb/s. Anonine dosáhla rychlosti 8 Mb/s, je tak o 77 Mb/s pomalejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 12 ms. U druhé Anonine VPN se naměřilo 55 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak CyberGhost VPN se ukázala být o 43 ms lepší.

Průběžné skóre recenze Cyberghost VPN proti Anonine VPN je zatím 7 /10 – 3/10.

Podaří se CyberGhost streamování Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, CyberGhost VPN to umí. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, Anonine VPN cizojazyčný Netflix odblokovat dokáže.

VPN můžete také použít i pro odblokování videí, která jsou v ČR nedostupná, přičemž, Anonine tuto funkci nabízí. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí zahrnuje.

Při vybírání VPN se doporučujeme zaměřit také na ochranu před únikem DNS, podporu multi-hop připojení a Tor. Třeba taková CyberGhost VPN nabízí ochranu před vyzrazením DNS a Anonine např. neposkytuje white list.

Skóre v sekci funkce tak je 10 /10 ku 7/10.

Jak obstojí Cyberghost v počtu zemí a serverů?

Málo serverů se může negativně projevit v rychlosti, Cyberghost má v nabídce 7 900 serverů. U Anonine VPN se uvádí 150 serverů. První z porovnávaných VPN tak nabízí o 7750 víc .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u Anonine v okamžiku psaní článku byl 32. Srovnávaná VPN jich nabízí 89, čili o 57 víc. V této disciplíně tak vítězí .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých CyberGhost VPN zvládne 7. Anonine VPN současně připojí 5 zařízení. Všechny parametry najdete v článku srovnání VPN.

Které platformy zvládá CyberGhost VPN a které nabízí Anonine VPN?

Podporovaná zařízení patří mezi nejdůležitější parametry při výběru VPN, Cyberghost zvládá systém Android a ochrání přístroje iPhone. Druhá Anonine iOS ochrání, zařízení se systémem Android zvládne ochránit.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. CyberGhost VPN má domov v Rumunsku. Společnost provozující druhou z porovnávaných VPN má sídlo na Seychelách.

Appka CyberGhost VPN není k mání v češtině, Anonine česky taky lokalizována není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla Cyberghost VPN známky 10/10, Anonine VPN si nese hodnocení 9/10.

Cena předplatného Cyberghost VPN x Anonine VPN

Anonine VPN lze pořídit již od 98 Kč měsíčně, druhou VPN si můžete objednat od 47 Kč měsíčně. Výsledné hodnocení VPN za poměr ceny a dostupných funkcí je 9/10 pro první z porovnávaných VPN a 2 /10 pro tu druhou.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti