spot_img

Porovnání parametrů Bitdefender VPN Premium versus Atlas VPN Pro: Která je lepší?

Která VPN nabízí více, Bitdefender Premium VPN, nebo si předplatit Atlas Pro? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, rozdali body a dopadlo to 7,4/10 vs 8,2/10.

Rychlost stahování a nahrávání BitDefender Premium VPN versus Atlas Pro VPN, kdo lépe sviští?

U VPN se vyplatí koukat zejména na rychlost, což platí také o BitDefender Premium VPN a Atlas Pro VPN.

Průměr měření downloadu u první z testovaných dosáhl hodnoty 132 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 181 Mb/s. BitDefender se projevila o 49 Mb/s pomalejší v porovnání s AtlasVPN Pro.

Upload BitDefender skript naměřil 98 Mb/s. Atlas Pro jsme průměrně naměřili 129 Mb/s, čili je o 31 Mb/s rychlejší.

Parametr rychlost odezvy dosáhl u první VPN hodnoty 13 ms. Druhé Atlas VPN se naměřilo 11 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž BitDefender VPN Premium je o 2 ms horší.

Bodový součet recenze Bitdefender VPN Premium – Atlas Pro je zatím 7 /10 : 7/10.

Zvládne Bitdefender VPN Premium obejít ochranu Netflixu?

Rychlost downloadu je pro odblokování zahraničního Netflixu klíčová, BitDefender Premium VPN tuto celkem důležitou funkci umí. K odblokování většinou postačí spustit VPN a vybrat zemi, Atlas Pro Netflix odemknout má.

Pokud budete mít VPN, můžete odblokovat videa na YouTube, která jsou v Česku skrytá. Atlas VPN tuto dovednost zvládá. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku obsahuje.

Dobrá VPN by měla podporovat také MultiHop připojení, ochranu před únikem DNS a blokování malware. Kupříkladu BitDefender VPN Premium zahrnuje DNS ochranu a Atlas VPN Pro zase nezahrnuje whitelisting.

V porovnání funkcí VPN je výsledek 10 /10 : 10/10.

Obstojí BitDefender v počtu zemí a serverů?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, BitDefender nabízí 1 300 serverů. V aplikaci Atlas Pro VPN jsme našli celkem 700 serverů. První z VPN ve srovnání tak udává o 600 víc .

Obdobně důležitý je počet zemí, kde jsou servery, u AtlasVPN Pro dosáhl počtu 31. Druhá z porovnávaných VPN má 51, což je o 20 víc. V tomto srovnání tedy vítězí .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých BitDefender VPN Premium dokáže 10. Atlas Pro povolí současně připojit neomezeně zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku srovnání VPN.

Které platformy umí BitDefender VPN Premium a jaké nabízí Atlas VPN Pro?

Mezi nejdůležitější vlastnosti VPN se řadí nabídka podporovaných zařízení, Bitdefender VPN Premium zvládá Android OS a zabezpečí iOS. Srovnávaná VPN Atlas VPN systém iPhone iOS zabezpečí, přístroje s Androidem umí zabezpečit.

Provoz VPN se řídí zákony země, kde má společnost sídlo, což platí také o sdílení informací o provozu se státními orgány. BitDefender VPN Premium byla založena v Rumunsku. Druhá z VPN v našem porovnání sídlí v USA.

Program BitDefender je v českém jazyce, Atlas VPN Pro česky přeložena není.

V hodnocení nabízených platforem dosáhla BitDefender VPN Premium výsledku 10/10, Atlas Pro získává známku 9/10.

Srovnání ceny BitDefender x Atlas Pro VPN

Atlas Pro VPN můžete mít již za 54 Kč měsíčně, předplatit druhou z VPN si můžete již od 103 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 2/10 pro první VPN a 5 /10 pro srovnávanou VPN.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti