spot_img

Průmyslové odsávání Ostrava

V mnoha průmyslových provozech je možné se při výrobní činnosti setkat s nežádoucími emisemi, které nepříznivě ovlivňují kvalitu výsledného výrobku nebo zdraví zaměstnanců. V praxi je možné nejčastěji narazit na emise v podobě prachu, kouře, dýmu, olejové mlhy apod. Pro většinu zaměstnavatelů, je velkou prioritou nabídnutí svým potenciálním klientům čistotu na pracovišti, která má příznivý vliv na zdraví zaměstnanců ale i na kvalitu zpracovaného produktu. Vždy zde platí přímá úměra, že čím jsou výrobní prostory špinavější tím je kolikrát více problematické najít kvalifikačně odpovídající zaměstnance a dodržet udržení kvality výroby.  

Kvalitu výsledného produktu ale i zlepšení zdraví zaměstnanců výrazně pomůže vylepšit průmyslové odsávání. Aby bylo možné navrhnout konkrétní aplikaci průmyslového odsávání, je potřeba znát charakter odsávané emise, zda je emise výbušná, jak moc velká technologie odsávání bude pro výrobu potřeba, zda bude s odprašky jako druhovou surovinou dále nakládáno apod. Všechny tyto konkrétní požadavky na technologii odsávání vždy s klientem probere konkrétní odborná firma specializující se na průmyslové odsávání. 

Aplikace průmyslové odsávání svařování

V praxi je možné se setkat s velkým množstvím projektantům, kteří této oblasti nerozumí proto by každého investora měly zajímat konkrétní reference, popř. zkušenosti s průmyslovým odsáváním. V mnoha případech se na denní bázi je možné setkat s poddimenzovanými systémy odsávání, které jsou výsledkem nejen neodbornosti daného projektanta či společnosti dodávající technologii odsávání, ale i v mnoha případech velkým tlakem na cenu investice. Aby uchazeč ve výběrovém řízení uspěl je velice běžné při oceňování daného projektu zaměňovat komponenty odsávací technologie za horší ale svým způsobem cenově přijatelnější řešení, které se vždy v mnoha případech podepíše na kvalitě zpracování nebo poruchovosti zařízení po uplynutí záruční doby. Cílem každého investora je vždy najít správného partnera (dodavatele) průmyslového odsávání. Pokud hledáte dodavatele řešící průmyslové odsávání Ostrava, je možné například oslovit českou společnost Tigemma engineering, která svou dlouhodobou tradicí ve výrobě filtračních zařízení a projektovým navrhováním technologického odsávání na míru dle požadavků investora patří mezi kvalitní dodavatele na českém trhu.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti