spot_img

Půjčení dodávky s řidičem

Půjčovna dodávek je velmi oblíbenou a spolehlivou službou při vyklízení, stěhování, nebo nákupu objemnějších věcí ze stavebnin, hobby marketů nebo obchodů s nábytkem. Pokud nevlastníte řidičský průkaz nebo nemáte zkušenosti s řízením větších vozů, můžete si pronajmout z autopůjčovny či stěhovací firmy dodávku i s řidičem. Řidiči jsou většinou zkušení a velmi ochotní, takže vám velmi rádi pomohou s naložením nebo vyložením vašeho nákladu. Samozřejmě vše za příplatek. 

Kdy vám pomůže půjčovna dodávek? 

Půjčovna dodávek vám může pomoci v případě poruchy a opravy vaší osobní nebo pracovní dodávky, pokud víte, že oprava bude na delší dobu a vy nemůžete být jeden nebo více dní bez dodávky. Půjčením tranzitu se nemusíte starat ani obávat o servis nebo povinné a havarijní pojištění. Platíte opravdu pouze za pronájem vozidla a služby, které jste si domluvili s půjčovnou podle doby pronájmu a samozřejmě za palivo. 

Výhody dodávek s řidičem?

Řidič přijede až k vám, naloží a odveze na vámi určené místo. Nemusíte dávat vratnou kauci za vozidlo. Dostanete zkušeného řidiče pro kvalitní a bezpečnou přepravu. V ceně je většinou započítáno i palivo, vy tedy platíte jen za ujeté kilometry.

Jak důležití jsou řidiči dodávek?

Bez profesionálních řidičů dodávek, by v obchodech nebylo žádné jídlo. Vezměte si třeba rozvážkové služby, pošty na rozvoz vašich balíků, které například mají své dodávky na operativní leasing. Profesionální řidiči jsou dnes velmi váženými pracovníky. Hodně firem navíc hledá správné, zodpovědné a vhodné řidiče pro tuto profesi.

 Pronájem vozidla s řidičem můžete využít například:

  • při stěhování bytu, domu, firem a kanceláří (svépomoci, za pomoci přátel či zaměstnanců stěhovací firmy)
  • při nákupu a odvozu nábytku
  • při dovozu zboží, spotřebičů, palivového dřeva a materiálů
  • přepravě osob na letiště, na firemní večírky, kongresy, služební cestu a na svatbu

V půjčovně dodávek je naším cílem maximální spokojenost všech zákazníků. Proto se zaměřujeme na přání všech zákazníků a snažíme se poskytovat kvalitní služby. Pokud půjčenou dodávku nechcete sami řídit, půjčte si dodávku přímo s řidičem, který se o vše postará.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti