spot_img

Stěhujete firmu? Poradíme vám, kde všude je potřeba nahlásit změnu sídla

Čeká vás stěhování firmy v Brně? Potřebujete levně a bezpečně přestěhovat inventář své kanceláře, zasedací místnosti i výrobní haly? Náš tým ze stěhování Brno vám pomůže při balení i stěhování vaší kanceláře či firmy.

Stěhování Brno radí: Stěhujte firmu s profesionály

Chcete rozšířit své podnikání? Vybírejte nové komerční prostory pro váš byznys. Práci se stěhováním svého firemního inventáře nechte na našich profi stěhovácích z Brna. Ať už stěhujete obchod, firmu, výrobní halu, nebo kancelář na novou lukrativní adresu, náš tým Levné stěhování Brno je vám plně k dispozici. Práci se stěhováním nechte na nás, zatímco vy se můžete plně věnovat administrativní činnosti.

Stěhování Brno není pouze o balení inventáře firmy

Máte s majitelem nemovitosti domluvený termín pro předání klíčů z vašich starých nebytových prostor? Pak si rezervujte termín u našich profi stěhováků. Se stěhováním malých i velkých firem máme bohaté zkušenosti. Nabízíme svým klientům stěhování v předem dohodnutý čas tak, aby nedošlo k odstávce provozu nebo výroby. Nemusíte se stresovat s balením kanceláře, archivu, skladu nebo výrobních linek. Naši stěhováci vše připraví za vás. Vy se zatím postarejte o nahlášení změny sídla společnosti na příslušné úřady:

  • Živnostenský úřad: Od zápisu změny sídla firmy do obchodního rejstříku a schválení změny firmy soudem, je nutné do 15 dnů ohlásit změnu sídla rovněž na živnostenském úřadě
  • Dodavatel, odběratel: O změně sídla nezapomeňte informovat taktéž své zákazníky.
  • Obchodní rejstřík: Každou změnu sídla je nutné nahlásit na obchodním rejstříku. To se provádí do 90 dnů od rozhodnutí změny sídla.
  • Sociální a zdravotní pojišťovna: Má-li vaše firma zaměstnance, pak změnu sídla firmy oznamte do 8 dnů na příslušném úřadě.
  • Finanční úřad: Změna sídla musí být nahlášena do 15 dnů na finančním úřadě. A to doložením změny výpisu z obchodního rejstříku nebo údaji o nabytí právní moci, či doložením nového živnostenského oprávnění.

Objednejte si stěhování firmy od profi stěhovací firmy Naše Levné stěhování Brno je během stěhování vaší firmy jištěno pojistkou odpovědnosti s vysokým limitem plnění pro případ nehody. K práci používáme výhradně profi stěhovací pomůcky. Naši stěhováci jsou pravidelně školeni pro stěhování i těžkých břemen. Vlastníme dostatečně velké stěhovací vozy, se kterými zvládneme přestěhovat i velké firmy. Obraťte se na naše Levné stěhování Brno a těžkou práci nechte na našich stěhovácích.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti