spot_img

Svatební výzdoba

Svatební výzdoba je nezbytnou součástí každého svatebního dne, ať už se jedná o ozdobení stolů či místností. Hledáte inspiraci na ten správný nápad? Podívejte se na naše tipy a nechte se inspirovat. 

Výzdoba svatební tabule podle barev

Tento prostor bývá nejčastěji tou nejvýraznější výzdobou na svatbě. Svatební tabuli si můžete, jakkoliv různými způsoby nakombinovat, nejčastěji tedy organzou a vlizelínem. Jedná se o látky nastříhané na kusy a následně použitou například jako běhoun, prostírání nebo jako mašle na židle. Vyberte si svatební výzdobu podle barev vaší svatby. 

Černa s kapkou burgundy

Odstín černé s kapkou burgundy je skvělou volbou pro podzimní styl svateb, už jen pro jejich jedinečnost a originálnost. Nevěsty si mohou pro družičky zvolit šaty v odstínu černé barvy v rukou naopak budou mít vínové kytice. Ženich v tomto stylu má černý oblek s vínovou kravatou. Vyzdobte svatební tabuli také v odstínech černé a vínové, společně s doplňky v těchto barvách. Přidejte na stůl doplňky v odstínu zlata pro dokonalejší a luxusnější vzhled celé svatební výzdoby. 

Oranžová se zelenou

Barevná paleta pro podzimní svatby dala také zelenou odstínu oranžové se zelenou, je perfektním odstínem pro přiblížení vašeho svatebního dne přírodě. Oranžovou se zelenou můžete zakombinovat do kterékoliv svatební dekorace od svatebních potahů na židle až po svatební kytici. Tento odstín je skvělou barevnou kombinací pro rustikální styl svatby.

Dusty růžová a navy modrá

Dámy, je tu trend podzimních svateb. Dusty růžová a navy modrá je odstín světle růžové a tmavě modré, která je opravdu dobrou kombinací pro podzimní svatbu. Doplňkem svatby v odstínu dusty růžové a navy modré mohou být družičky v šatech světle růžového odstínu, družbové naopak v námořnicky modrém odstínu s jemně růžovými kravatami. 

Fialová a zlatá

Odstín fialové je oblíbenou barvou již několik desetiletí, a není divu, je totiž barvou, která dokáže na vaši svatbu přinést skvělý pocit královské elegance a její krásy. Na ozdobení stolu použijte zlaté nádobí a fialové ubrousky, svatební potahy na židle mohou být také v odstínu fialové s menším ozdobením v podobě květin, dřevěných doplňků či světelných řetězů. 

Svatební hostiny jsou hlavní součástí vašeho velkého dne. Záleží především na detailech jako jsou dekorace, květiny, rozmístění hostů, taneční parket nebo také raut. Nechte se inspirovat v on-line půjčovně, která je známá svou odborností. Pokud si chcete odlehčit, najměte si svatební agenturu, která vám zajistí dokonalou svatbu podle vašich představ. Vše s vámi zkonzultují a mnohdy i svatební dekoraci zapůjčí. 

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti