spot_img

3 tipy na bezpečné a výhodné nakupování přes internet

Tipů na výhodný, bezpečný nákup a na ušetření pár korun není nikdy dost. Nakupování přes internet je již zcela běžné, stále ale může hrozit, že se nachytáme na chytré triky podvodníků a přijdeme tak o naše peníze. V dnešním článku se podíváme na tipy, jak přes internet nakupovat co možná nejbezpečněji a nejvýhodněji.

  1. Nepodceňte ochranu svých údajů

Při online nákupech máme jednu velkou výhodu, a to nižší cenu než v kamenných prodejnách. Dávno je již zcela běžná také online platba, která bohužel není vždy bezpečná. Měli byste myslet na ochranu svých soukromých údajů a snažit se být co nejvíce obezřetní. Nevyplňujte své údaje na podezřelých stránkách a nenakupujte na stránkách, kde nedokážete dohledat základní informace o prodejci. Ideální ochranu vašich dat můžete dosáhnout díky VPN neboli virtuální privátní síť, která skryje vaši IP adresu, vaše soukromí i online údaje tak spolehlivě ochrání. Měsíčně vás vyjdou doslova na pár korun, přitom ochrana vašich dat je nevyčíslitelná!

  1. Ušetřete za své online nákupy

Kromě toho, že ušetříte za nakupování online, máte možnost také získat část peněz ze svých objednávek zpátky. Pokud vás na internetu zaujme třeba 4kids sleva, stačí se do e-shopu prokliknout přes cashbackový portál Tipli, kam se během minutky jednoduše zaregistrujete. Pak už nakoupíte tak, jak jste zvyklí a brzy na svém Tipli účtu objevíte peníze, které jste získali zpátky. Jednoduché!

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací, je pro vás k přečtení připravena Tipli recenze.

  1. Buďte opatrní a využívejte internetové srovnávače

Internetové srovnávače vám mohou také ušetřit spoustu peněz. Jejich používání je jednoduché a třeba najdete i dvakrát tak výhodnější produkt, než jste měli původně vybraný. Při online nakupování však nezapomeňte vždy upřednostňovat počítač před telefonem.

Dávejte si pozor na podezřele výhodné nabídky, které brzy končí. Zpravidla mají i odpočet, který vás nutí nakoupit bez odkladu. Dost často se jedná o podvod a vy ve finále neuvidíte ani koupený produkt, ani své peníze.

  1. Vyždímejte ze svých nákupů maximum

Občas si přejeme mít k ruce nějakou tu slevu na velký nákup, který nese taky pěkně velkou částku. Sice takový kupon na první pohled možná nevidíme, to ale neznamená, že neexistuje. Hledejte si aktivní slevové kupony na internetu ještě před odesláním objednávky, přihlašte se k newsletteru svého oblíbeného e-shopu a nezmeškejte tak žádnou výhodnou nabídku, jako je třeba doprava zdarma. Také se informujte, jestli prodejce nemá bonusový klub, kterého zatím nejste členem.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti