spot_img

Aby byla vaše svatba opravdu jedinečná

Hřebčín Favory Benice a vaše svatba

Svatba je výjimečnou událostí, a možná vám není příliš po chuti prožít ji někde na úřadě a v nezajímavém, všedním prostředí. Tato příležitost si žádá něco, na co budete vzpomínat s úsměvem na rtech vy i přítomní hosté. Co byste řekli čisté přírodě, majestátným koním a prostorám vkusně zrekonstruovaného barokního statku?  Takový svatební den by se vám ve spojení se špičkovým servisem určitě zamlouval.

Svatba
Svatba

Dokonalá svatba, nechte se přivézt kočárem

Pohádková svatba s koňmi a kočárem se vám hravě může splnit v Benicích u Benešova, kde se nachází krásný barokní statek a hřebčín Favory. Chovají zde kladrubské koně a pořádají nejrůznější soukromé i veřejné akce.  O tom, jak povedeně zrekonstruován tento statek je, a jak je zde nádherné okolí, se můžete přesvědčit na webových stránkách i při osobní návštěvě. A pokud by se vám zde líbila vaše svatba, zarezervujte si termín včas, abyste měli jistotu, že bude zrovna volný. O tento druh obřadů a hostin je totiž stále větší zájem.

Svatba
Svatba

Opravdu romantická svatba- jedině v přírodě a historických prostorách

Statek v Benicích vám připomene doby, kdy vládl František Ferdinand d‘Este vaší akci dodá romantický nádech. Kromě svatby církevní i civilní zde není problém uspořádat firemní večírky, rodinné oslavy nebo workshopy. Obrovskou výhodou je lokalizace na samotě obklopené loukami a lesy. Vede zde cyklostezka a v okolí najdeme i zajímavé památky. Pro hosty není problém uspořádat focení, soutěže, zábavné dětské hry nebo zážitkové hry pro dospělé. Stačí zadat téma, o které máte zájem.

Servis, na který je možno se spolehnout

Aby byla svatba jedinečná, je zapotřebí nejen vhodné prostředí, ale i špičkový servis. Určitě nechcete řešit nějaké problémy, resty a nedorozumění. V Benicích se můžete spolehnout na příjemný personál, který se o vás a vaše hosty náležitě postará. Vše bude připraveno podle vašich pokynů a můžete se na ně vždy obrátit s prosbou neb dotazem. V případě zájmu je možno se na statku také ubytovat.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

1 komentář

udalosti