spot_img

Bez auto vrakoviště Ford se vaše fordka ani nerozjede

Majitelé starších aut všech značek vědí, jak hluboká láska k miláčkovi na čtyřech kolech musí být, aby obstál v konkurenci moderních, novotou se blýskajících vozidel. Nejenom veterány stojí za pohled plný uznání a pochopení. I starší auta, která byla vyrobena před rokem 2000, stoupají na ceně, a nejenom u jejich původních majitelů, ale i sběratelů. Jste-li motoristou, jenž se nehodlá se svým fordem rozloučit, vítaným kontaktem na doplňování náhradních součástek je auto vrakoviště Ford.

Ford vrakoviště pomáhá jak stávajícím, tak končícím majitelům vozů Ford

Má-li váš ford slušnou kondičku, jen v něm občas něco zaskřípe, není třeba se děsit jeho vyřazení z provozu. Zcela nové nebo repasované díly seženete u Ford vrakoviště. Naopak, pokud už má vaše fordka odjetý slušný počet kilometrů a její zasloužilý život se chýlí ke konci, není třeba plakat. Odložením auta na Ford vrakoviště jste jednak zbaveni komplikovaného převozu vraku, a pak také nezbytného byrokratického papírování. Na vrakovišti Ford vše vyřeší za vás. A vy ještě máte dobrý pocit z toho, že některé součástky budou využity jako náhradní díly na jiné vozy.

Neshánějte autodíly Ford u pofiderních zdrojů, oslovte prověřeného partnera

I doba internetu skýtá určitá úskalí při nákupu v e-shopech. Dorazí vám poškozené díly, nemusí vám objednané součástky vůbec dorazit, případně u nich nebude zaručena záruční lhůta. Prověřený obchod s autodílny Ford sídlí v Praze, vy si tak můžete konkrétní součástky přijet vybrat osobně, anebo vám budou doručeny s dokumentací a v neporušeném stavu. Náhradní součástky na svého forda si objednáte snadno: vyplníte potřebné technické údaje do poptávkového formuláře na webu a dostane se vám potřebných informací. Vy už si pouhé dva dny počkáte na svoji vyhlédnutou součástku.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti