spot_img

Boty pro milovníky sportovního stylu

Sportovní obuv by měla být kvalitní a uzpůsobená činnosti, kterou v ní hodláme provádět. Jiné boty se hodí na běhání, jiné na horské túry, další zase do města.

Vybíráme běžecké boty

Pokud začínáme běhat, je nákup běžeckých bot klíčovým krokem. Neměli bychom na nich šetřit, a pokud se budeme držet osvědčených značek a vyzkoušených modelů, chybu většinou neuděláme. Důležitý není jen vzhled a velikost obuvi. Běžecké boty zohledňují povrch, po kterém běháme, zda chceme závodit nebo běhat jen ze záliby, existují boty s oporou i minimalistické.

boty

Boty pro běžné nošení

Kupujeme-li sportovní boty na běžné pochůzky a procházky, nemusí se jednat o speciální obuv běžeckou nebo turistickou. Důležité je, aby se v nich pohodlně chodilo, netlačily a svým vzhledem se hodily k našemu stylu.

Air Max od Nike Sporstwear

Některé modely známých značek jsou v současné době mimořádně populární. Air Max z kolekce známé značky Nike Sportswear dokonale tlumí dopad, takže v nich můžete chodit dlouhé hodiny. Změkčený došlap, ochrana před zraněním, podrážka se vzduchovým polštářem v patě… Tyto botky vás na holičkách nenechají. Můžete je mít v barvách černé a bílé, ale také v některé ze spousty zajímavých barevných kombinací.

Superstar, nebo ZX Flux?

Krásné tenisky má i značka Adidas. Boty Superstar z kolekce Adidas Originals v sobě kombinují přírodní kůži a textilii, mají zesílenou gumovou špičku i podrážku, takže toho mnoho vydrží, a vynikají pohodlným vnitřkem. Kůži a textil kombinují i boty ZX Flux, které nemají tak kulatou špičku a sehnat se dají i ve velmi originálním designu.

Na botách nešetřete

Na botách se nevyplatí zbytečně šetřit. Nepohodlné a málo odolné stejně budete muset brzy vyměnit a úspora se konat nebude. Najděte boty, ve kterých vám je dobře, vyberte si design odpovídající vašim potřebám, klidně pořádně výrazný, aby vás nikdo nepřehlédl, a už vám nic nebrání je nazout a jít.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Tiskové-zprávy.eu      

Aktualitycz.cz

PressWeb.4fan.cz

 

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti