spot_img

Degustační sada vín z Francie z oblasti Loira

I když na Valentýna už to nestihnete, přesto se vyplatí objednat si degustační sadu vín z Francie z oblasti Loira. Proč neochutnat například zajímavý Cabernet Franc, svěží v šumivé kvalitní víno Crémanty nebo neotřelé kvalitní víno Chenin Blanc? Pořiďte si degustační sadu vín s praktickou taškou na 6 lahví zdarma. Společně s přáteli tak můžete ochutnávat například:

  • Domaine Louis de Grenelle, Crémant de Loire „Brut Platine“ AOC, NV: vynikající suchý, minerálně ovocný crémant se středně jemným perlením, harmonickou kyselinou a příjemnou dlouhou dochutí.
  • Určitě stojí za to vyzkoušet chuť lahodného kvalitního vína Château de la Guimoniere, Anjou AOC Blanc 2009: přímé, kamenité základní víno s dobrým potenciálem zrání. Aroma citrusů a žlutého ovoce je doplněno výraznou mineralitou. Dochuť tohoto kvalitního vína je středně dlouhá.

Co je další součástí této degustační sady vín? Najdete na příslušných internetových stránkách alifea.cz.

Upřednostňujete kvalitní bílá vína?

Vyberte si z bohaté nabídky e-shopu alifea.cz. Při nákupu kvalitního bílého vína (ale i kvalitního červeného vína) je důležité si uvědomit, že stejná odrůda kvalitního bílého vína a kvalitního červeného vína nechutná ze všech oblastí stejně. Velkou roli vždy hraje vinařská oblast, z níž kvalitní víno pochází.

Upřednostňujete kvalitní červená vína?

Pokud patříte mezi začínající konzumenty kvalitního vína, potom byste měli vědět, že za kvalitní červené víno s potenciálem pro další zrání je nutné si připlatit. Pokud jde o výrobu kvalitního červeného vína, jedná se o složitý proces. Od výroby kvalitních bílých vín se výroba kvalitního červeného vína výrazně liší. Pokud vás zajímá, jak to s kvalitními červenými víny a kvalitními bílými víny je, navštivte některou z degustací vín Praha a získejte co nejpodrobnější informace.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti