spot_img

Díky slevám využijete své léto naplno

Letošní léto jako kdyby vybízelo k aktivitě. Vyjíždět za hranice se moc nedá, takže si většina lidí hledá možnost, jak se zabavit doma. Přirozeně pak často dojde k renovacím a rekonstrukcím. Češi jako národ kutilů rádi něco neustále opravují a vylepšují, takže o práci na domě či v dílně nikdy není nouze. A protože nejde celý čas trávit prací, jistě se vám bude hodit na pár dní vypnout a odreagovat se. Ať už pasivním odpočinkem nebo tím aktivním při nějakém sportovním vyžití. Tak jako tak vám radíme využít zľavové kódy, díky kterým se nebudete muset ve svých letních plánech krotit a budete moci využít svůj čas opravdu naplno.

To nejlepší pro váš byt, dům i zahradu

Jedním z velkých poskytovatelů letních slev je Baumax – online hobby market, který se zaměřuje na všechny potřebné věci k renovacím a rekonstrukcím bytů i domů. Najdete zde snad vše. Podlahy a dlažby, nábytek, vybavení koupelen, ložnic i kuchyní. Ale ani vaše zahrada nemusí zůstat pozadu. Baumax nabízí kvalitní zahradní sety a židle, které stačí doplnit o zahradní gril nebo bazén a hned budete mít o důvod víc, proč trávit na svojí zahradě tolik času. Využijte slevy Baumax a uvidíte, kolik ušetříte při renovaci vašeho bydlení.

Pro zaryté nadšence sportu

Pokud by se přece jen stalo, že vás posedávání na zahradě přestane bavit, můžete sáhnout po akčnějším programu. Stačí využít slevový kód Hervis a otevře se vám svět sportu v celé své kráse. Potěšit by vás mohla například sleva na jízdní kola nebo výprodej outdoorové obuvi. Můžete si ale samozřejmě udělat radost jakýmikoliv sportovními doplňky a sportovním oblečením, po kterém toužíte. Vybavení pro běh, fitness, cyklistiku, outdoor a kempování, vodáctví a lyžování jsou jen základní ukázkou toho, jak široký sortiment Hervis nabízí. Stačí si jen vybrat aktivitu, která by vás zajímala a využít slev, dokud trvají. Zážitky už na vás čekají, je potřeba jim jen trochu vykročit naproti.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti