spot_img

Expert na vyčištění kanalizace a potrubí – Mbmont

Ekologie vládne světem. Vracíme se zpátky k přírodě a snažíme se o součinnost s ní. Třídíme odpad, kupujeme ekologické prostředky na nádobí a na praní a chceme jít přírodní cestou. Moderní trend dnešní doby zároveň podporuje monitoring a čištění kanalizace.

Jakým způsobem se postarat?

Máte ucpané umyvadlo nebo domovní odpady? Nebo potřebujete pročistit kanalizaci?  Jedna varianta je mechanické čištění kanalizace. Používá se k tomu buď motorové peronebo tlakové čištění pomocí tlakové vody. Firma MBmont se zabývá mechanickým čištěním domovních odpadů pomocí pružin. Tyto pružiny obslouží průměry potrubí od 30 do 200 mm.

Kde mi pomůžou?

Oblast, kde lze tyto služby využít, je Ostravsko, Opavsko, Karvinsko a Frýdecko. Zde můžete vyhledat služby mechanického čištění domovních odpadů pomocí pružin Ostrava nebo mechanického čištění domovních odpadů pomocí pružin Opava, anebo pak mechanické čištění kanalizace Karviná či mechanické čištění kanalizace Havířov. Skvělá je vybavenost vozidla, které obsluhuje čištění. Veškeré vybavení je uloženo na přední části vozíku, což umožní dopravu do užších míst.

Monitoring potrubí

Abyste věděli, jak na tom vlastně jste, je tu možnost využít monitoring kanalizace kouřovým generátorem nebo vyhledávání netěsností v odpadech a kanalizacích. Ty pak mohou způsobit prosáknutí nebo únik nepříjemného zápachu do vnitřku domu či bytu. Součástí monitoringu může být kamerový systém, který má nespočetné výhody. Kanalizační kamery mají velký rozsah průměru, a to od 40 mm do 300 mm. Tam, kde nepomůže kamera, tam pomůže kouřový generátor. Dalším krokem pak jsou zkoušky těsnosti kanalizací. Zmapování kanalizací od průměru 50 mm, vyhledání kabelů, mapování vodovodu či plynovodu je součástí práce, kterou MBmont poskytuje.

Zjistěte si, jak na tom vlastně jste.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti