spot_img

Hru a legraci zajistí skákání

Děti celý den sedí ve škole v lavicích, učí se, poslouchají a dávají pozor. Desetiminutové přestávky jim toho moc nedovolí. Proto není divu, že je potřeba, aby se po „práci“ značně vyběhaly a uvolnily své emoce a energii. Tu především. Kde se to dá bezpečně zařídit? Co třeba skákací hrad pro děti?

Kdy a kde?

Na dětských dnech, na oslavách města či v zábavních parcích můžete narazit na tyto nafukovací atrakce. Jistě kolem sebe uslyšíte: „Jsou vůbec bezpečné?“. Ano, jde o skvělý způsob, jak zabavit děti na dlouhou dobu a vy si můžete v pohodlí vypít kávu ještě teplou. V nabídce ale nemusíte využít pouze skákací hrad. Další druhy zábavy jsou třeba skluzavky, dopravní hřiště nebo body zorbing.

Děti nebudou vědět, kam dřív skočit!

Dopravní hřiště zabaví ratolesti, navíc je hodně naučí. Co je skvělé, je, že pracují ve skupině. Učí se fair play, pravidlům a komunikaci. Všechno použijí pak i v životě. Není to dokonalé? Použít můžete na tuto hru i vlastní koloběžky či jiné dopravní prostředky.

Nafukovací atrakce Shoď ho zase děti bez diskuse unaví. Udrží se zrovna váš syn nebo dcera na jednom místě v pohyblivém kole? Není to opravdu snadné.

Skákací hrad Praha je atrakce, na kterou jsou v hlavním městě připraveni. Najdete spoustu míst, kde se dá využít této super hry.

Fotbal – ne na hřišti?

Klasické dresy, klasický míč a klasické hřiště? Není to stereotyp? Zkuste fotbal v nafukovacích koulích. Je to parádní hra pro dospělé i menší. Hřiště je nafukovací, ohraničené. Stačí najít jen místo, kde to všechno proběhne! Nafukovací hřiště nemusíte využít pouze jen na zorbing fotbal. Naplňte ho vodou v horkých dnech. To určitě oceníte!

Nafukovací atrakce pronájem je kolonka, kterou nesmíte minout. Najdete zde vše, co potřebujete k vytvoření dokonalé oslavy narozenin nebo dětského dne.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti