Hypotéky bez registru

Spousta podnikatelů hledá možnost, jak získat finance pro svou firmu. Banky často své klienty odmítají, a to například kvůli špatným registrům. Pokud hledáte možnost, jak neřešit registry, pak zvolte hypotéku bez registru.

Tento výhodný finanční produkt může pokrýt veškeré vaše výdaje ve firmě. Sjednat si jej mohou pouze firmy a OSVČ čili podnikatelé. Peníze z takto získaného úvěru se musí vložit do podnikání. Můžete je však využít jakýmkoliv způsobem. Nakoupit movitý či nemovitý majetek, stroje a zařízení nebo naopak zvolit vyplacení se z dluhů. Pokud máte exekuce i na ty se dají finance použít, stejně tak jako na vyplacení zástav či refinancování půjček. Můžete s nimi zaplatit faktury, nedoplatky na sociálním a zdravotním pojištění a spoustu dalšího.

Pokud vás navíc banka již odmítla, pak to znamená, že zřejmě máte na svém kontě nějaký škraloup a jste zapsáni v registrech dlužníků. Pro vás je právě tato půjčka tím nejlepším možným řešením. Naše společnost se totiž specializuje na klienty, kteří již mají nějaké problémy či jiné finanční potíže. Proto vám velice rádi a ochotně pomůžeme i v případě, že máte záznam v registru.

Podnikatelské úvěry pod názvem hypotéky bez doložení příjmu jsou podnikatelskými úvěry, u kterých nemusíte složitě dokazovat své příjmy.

Nevadí ani nižší daňové přiznání.

Vlastnosti a podmínky úvěru

Při tomto typu úvěru se samozřejmě ručí nemovitostí. Za tu získáte až 70 % její odhadní ceny. Odhad si provedeme sami pomocí našich specialistů a ten neplatíte. Předem neplatíte ani žádné jiné poplatky. Doba splatnosti 1–30 let. Zvolit si ji můžete sami. Garantujeme nízké měsíční splátky i nízkou úrokovou sazbu.

Nenahlíží se do registrů. Možností pro podnikatele je tedy spousta. Můžete mít dokonce i nízké daňové přiznání nebo exekuce. Vždy si s tím poradíme. Specializujeme se na tento typ klientů, tak se vůbec neostýchejte a vyplňte nezávaznou online žádost o úvěr.

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox