Jak se z obce či města stane moderní místo k životu?

Jak vypadá moderní místo k životu? Je to místo, kde se využívají digitální technologie, kde navíc jsou občané skvěle informovaní. Oba dva body spolu souvisí, vždyť díky moderním technologiím a vymoženostem jsou lidé skvěle informováni. Obce a města si musí uvědomit, že hlášení místního rozhlasu už není nic atraktivního. Stejně tak není atraktivní klasická úřední deska, na kterou se nevejdou všechny novinky a oznámení. Čím to tedy nahradit, jak jinak informovat občany a jak udělat z obce či města moderní místo k životu?

Jak již bylo zmíněno, dejte šanci digitálním technologiím. Ty nejsou vůbec špatné, to je třeba uznat. Konkrétně několik vymožeností se řadí k věcem, do nichž by se rozhodně investovat mělo. 

Digitální úřední desky

Znáte digitální úřední desky? Ty mohou plně nahradit klasické úřední desky stojící před obecním úřadem. Digitální úřední desky poskytují neustálý informační servis, a to čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Je to neomezený prostor pro sdílení dokumentů a pro sdělování informací. Můžete do nich zadat nejen novinky týkající se blížícího fotbalového utkání nebo plesu, také do nich zadáte 3D virtuální prohlídku města a mimo jiné i turistické trasy, cíle či aktuální počasí. 

Mobilní aplikace

Za zmínku stojí i mobilní aplikace, díky kterým občanů zjistí vše, co potřebují, ať už se budou nacházet kdekoli na světě. Prostřednictvím mobilních aplikací můžete své občany informovat ihned bez jakéhokoli zpoždění a včas. Je to skvělý způsob, jak být s občany neustále propojen. 

Digitální panely

Pak ještě existují digitální panely, které rozhodně budou mít své místo na obecním úřadě či jinde. Nahrazují klasické roll-up bannery, reklamní stojany nebo informační tabule. Jsou zkrátka moderní náhražkou zmiňovaných kdysi marketingových trendů. 

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox