spot_img

Je právě na čase zkusit let balonem, nemyslíte?

Báječný zážitek, který vám nyní nabízíme, vám totiž nabízíme také za báječně nízkou cenu. Takže ať už sháníte vhodný dárek pro svou rodinu, nebo si chcete sami vychutnat, jaké to je, když plachtíte v koši vysoko nad úrovní krajiny, budete si to moci díky naší nabídce zcela bez problémů dopřát. Tak co na to říkáte? Zaujal vás tento netradiční zážitek? Pak už víte, co máte udělat pro to, abyste ho mohli zažít. A dovedete si představit lepší romantiku, než pozorovat svět z ptačí perspektivy? Krajina pod vámi bude pomalu ubíhat a vy si nahoře budete lebedit, protože za ten výhled, za ten by jiní platili rovnou zlatem. Ale to vy rozhodně dělat nebudete.

11329784_642067165924203_585692608745811447_n

Užijete si každou minutu

Ten pocit, že jste vysoko nad úrovní země, máte neskutečně široký vhled do dalekého okolí a přitom je pohyb lehký a plynulý. Nikam nespěcháte, prostě si užíváte každičký okamžik z plavby vzduchem. Přesně tak by to také mělo být. Pokud si tedy chcete dopřát tento zážitek, neměli byste váhat, protože místa jsou omezena a čím dříve se ozvete, tím větší máte šanci, že si užijete dobrodružství podle vašeho gusta. Tak dlouze neváhejte a pohlédněte na svou rodnou vlast z ptačí perspektivy!

SMS plánování pro Vaše pohodlí

Naše společnost se na organizaci podobných zážitků specializuje a podniká v této oblasti již dlouhá léta. Startujeme vždy za vhodného počasí, kdy je dobrá viditelnost a fouká mírný vítr. O termínu startu budete po zakoupení zážitku informování s několikadenním předstihem, pokud budete mít o daný termín zájem, stačí jednoduše na SMS odpovědět, případně zatelefonovat a my Vám okamžitě rezervujeme místo v koši. Pokud ne, jistě Vám bude vyhovovat některý z pozdějších termínů.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti