spot_img

Kvalitní kancelářský nábytek zpříjemní práci

Firma ,,AC Interiér“ se zabývá výrobou a prodejem kancelářského nábytku, školního nábytku, bytového nábytku a zdravotnického nábytku. V sekci zdravotnického nábytku najde zákazník například zdravotnické skříně, stoly, kontejnery, skříně na léky, anebo vyšetřovací lůžka. Lůžka jsou zpravidla s mechanickým, pružinovým a elektrickým pohonem. Kovové zásuvky mají centrální zamykání a vysokou nosnost zásuvek až do 40 ti kil. U školního nábytku jsou židle a stoly buďto pevné, anebo stavitelné. Skříně mají barevné ABS hrany, Dřevěné a keramické tabule jsou na pylonech s lehkým a tichým chodem. Kancelářský nábytek je funkční, moderní a rovněž s výškovou rektifikací.

Zakázková výroba, rychlá expedice

Kancelářský nábytek, školní nábyteka zdravotnický nábytek dodáme v co nejkratším časovém úseku, což je většinou do 24 hodin. Pro své klienty děláme maximum a snažíme se jim poskytnout prvotřídní a funkční zboží, za které se můžeme stoprocentně zaručit. Zdravotnický nábytek a zdravotní vybavení dodáváme do nemocnic, ordinací i pečovatelských ústavů. Nejen u tohoto nábytku, ale i u nábytku do škol a kancelářského nábytku dbáme na bezpečí, kvalitu a hlavně funkčnost. Společnost byla založena v roce 2007 a od té doby si vydobyla své místo na slunci. Postupně se rozšířila nejen výroba nábytku, ale díky investicím do vybavení se zvětšila i kapacita dílny.

Léty prověřená tradice

Vzhledem k tomu, že je firma ,,AC Interiér“ na trhu již bezmála 12 let, může nabídnout velice výhodné podmínky prodeje pro své klienty a to  především díky přední spolupráci s dodavateli. Při výrobě kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku bývají použity materiály, jako jsou kůže, umělá kůže, dřevo, látka a u školního nábytku také plast. Samozřejmostí pro nás je odborná montáž a kompletní servis. Kancelářské rohové psací stoly jsou s deskovou, nebo kovovou podnoží a výškovou stavitelností. Kancelářské, ale i školní a zdravotnické skříně mají rovněž výškově stavitelné nohy. Objednejte si u nás a nebudete litovat!

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti