Let balonem, dodejte si odvahu

Let balonem
Let balonem

Pro někoho může být odvážit se k letu balonem poněkud svízelné, ale po jeho absolvování dáte určitě zapravdu, že to stálo za to a nebylo se čeho bát. Spíš budete přemýšlet, proč jste se neodhodlali už dávno.

Létat balonem se dá celoročně

Možnost prohlédnout si krajinu z ptačí perspektivy během pomalého letu je jedinečná. Navíc se dá let balonem naplánovat celoročně, nikoliv jen v letních měsících. Záleží na povětrnostních podmínkách, které mohou být příznivé v každém měsíci roku. Bojíte se? Jde o nejbezpečnější formu létání.

Zařizujeme let horkovzdušným balonem

Netušíte, jak let balonem zařídit? Zabrouzdejte na stránky ebalon.cz, prohlédněte si nabídku a možná vás některý plánovaný let zaujme. Let se dá domluvit téměř kdykoliv, limitující bývá pouze počasí. Plánujete oslav výročí, svatbu nebo chcete obdarovat někoho blízkého? Určitě si vyberete.

Dlouhá platnost letenky

Letenka z ebalon.cz je platná jeden rok, takže ji můžete zakoupit a termín si rozmyslet až poté. Nebo nechat obdarovaného, aby si sám naplánoval, kdy let balonem absolvuje. Pokud netrpíte zrovna nepřekonatelnými závratěmi, je to úchvatný zážitek, který vám otevře nové obzory a nechá nakouknout do nepoznaných dimenzí.

Co byste řekli rannímu letu?

Kdo rád ušetří, mel by se zaměřit na ranní lety. Možná by vás ani nenapadlo, že letět hned zrána může být tak úchvatné. Příroda je ale svěží, sluneční paprsky dopadají pod příjemným úhlem a bývají nejpříhodnější podmínky. Ceny ranních letenek pro let balonem jsou o něco nižší, protože o ně není až tak velký zájem. Vyplatí se přivstat si a shlédnout z výšky probouzející se krajinu.

Jak let balonem probíhá

Pokud jste nikdy neletěli, nemusíte se bát, že nebudete vědět, co a jak. Se stručnou teorií a organizačními záležitostmi vás seznámí ihned po příchodu na místo, odkud se bude vzlétat. Mezitím se váš balon naplní horkým vzduchem, nastoupíte do koše a můžete vystoupat do výšky. V závěru poletíte téměř nad vrcholky stromů a po úspěšném přistání si připijete. Obdržíte dokonce i pamětní list!

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

1 komentář

Stay on op - Ge the daily news in your inbox