spot_img

Můj první e-shop

Na tohle téma už bylo napsáno spoustu článků, existuje také spousta skvělých zdrojů, které byste si měli pročíst. Jako provozovatel e-shopu totiž budete muset umět jednat s lidmi a vyznat se v on-line marketingu. Před rozjezdem se podívejte například na stránky Můj první e-shop, kde je přehledný průvodce každého (začínajícího) e-shopaře.

Co prodávat

Neexistují žádné instantní rady, že tohle zboží se vyplatí více než jiné. Určitě byste měli nabízet ty produkty, kterým rozumíte a budete moci svým zákazníkům poradit. Osobně bych se snažila vyhnout také zboží, které prodává každý. Snažte se najít produkty, co na českém trhu nejsou, nebo jsou málo rozšířené. Hledejte při svých cestách mimo Českou republiku, zkuste navštívit cizí stránky nebo blogy, kde najdete, co je v Americe zrovna in. S velkou pravděpodobností to k nám během roku také dojde. A vy budete mít náskok.

Založení internetového obchodu

Rozjet e-shop už je v dnešní době záležitost na pár kliků. Nemusíte umět programovat, nemusíte si ani programátory platit. E-shop si snadno pronajmete, třeba od Shoptetu, který je u nás velmi oblíbený. Vyberete si z několika moderních šablon a měsíčně zaplatíte podle toho, kolik produktů na svém e-shopu prodáváte. Do 10 položek je verze zdarma, určitě doporučuji si celé řešení vyzkoušet během 30 dní.

Bude se mě týkat EET?

Pravděpodobně ano. Pokud nechcete omezovat možnosti nákupu svých zákazníků a budete nabízet i osobní převzetí, případně stále oblíbenější platbu kartou, do EET spadat budete. Ale nebojte se, Shoptet svým zákazníkům nabízí řešení elektronické evidence automaticky. Propojení s EET je nejjednodušší, jaké bylo možné připravit. Jen vložíte do administrace obchodu svůj vygenerovaný EET certifikát, o vše ostatní už se postará systém za vás.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz   

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti