spot_img

Párty stany – vyberte vhodnou velikost, barvu a třeba i tvar zastřešení

Zima sice ještě pořádně nezačala, ale je třeba myslet i na letní dny a využít obří slevy v internetových obchodech. Párty stany – dosloužil vám ten starý nebo již nevypadá reprezentativně? To je chyba pokud pravidelně pořádáte společenské akce. Nejen oprýskaný zahradní nábytek, ale také natrhnuté a vybledlé párty stany nedělají dobrý dojem a rozhodně by se měly vyměnit za nové.  Paravány a zástěny proti větru vás spolehlivě před nepřízní počasí neochrání jako párty stany s dvěma nebo čtyřmi stěnami, pak vás již žádna nepohoda nepotrápí a vaši hosté se budou cítit příjemně a rádi budou na vaše zahradní slavnosti nebo jiné akce vzpomínat.

Párty stany
Párty stany

Párty stany – prosté a moderní řešení

Pokud zvolíte párty stany z našeho internetového obchodu, tak máte jistotu, že jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů. Zajisté oceníte snadnou montáž, která je srovnatelná s klasickým rekreačním stanem. Skelet tvoří ocelové trubky, upevnění je na kroužky, popruhy a suché zipy. V zadní stěně stanu jsou většinou dvě okna, boční stěny jsou vyrobené z polystyrenu, nepromokavá střecha a přední čelo je otevřené. Jak je patrné z naší nabídky, tak jsou párty stany vyráběny v mnoha rozměrech, od 3 x 3 m do 6 x 9 metrů a více. Široká paleta barev, máte možnost si vybrat i tvar zastřešení. Líbí se vám stříška párty stanů do špice, pagody či sedlové střechy?

Párty stany za skvělé ceny

Párty stany jsou nabízeny v rozumné cenové relaci a naštěstí jsou pryč doby, kdy stály spoustu peněz a mnohem výhodnější bylo si stany zapůjčit. Naše párty stany vám skvěle poslouží jako oddychové, prodejní či prezentační stánky nebo letní restaurace. Využití je obrovské – veletrhy, oslavy promoce, svatba, rauty, koktejly a další sportovní, kulturní a jiné společenské akce. V domácnosti vám pak může párty stan posloužit k dočasnému zastřešení zahradní techniky, nábytku, grilu nebo třeba vypraného prádla před bouřkou.

 

 

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti