spot_img

Pořiďte blízkým na Vánoce letenku – ne jen tak ledajakou!

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi souvisí dárky. Jste rádi originální, rádi děláte radost nezapomenutelnými, jedinečnými dárky, ale došly vám nápady? My pro vás máme tip na zážitkový dárek, který ocení nejen vaše rodina, ale klidně i přátelé nebo kolegové.

Let balonem

Nejde o žádný velký adrenalin, není potřeba se bát seskoků ani potápění. Let balonem je fascinující zážitek, který je bezpečný a může být jedinečným zážitkem pro každého. Slovy nejde popsat, jak jedinečný výhled se lidskému oku může naskytnout z ptačí perspektivy – hlavně při východu či západu slunce! Výhled na českou krajinu dokáže doslova vzít dech a slova z úst.

Zvolte typ letenky

Nemusíte řešit termín letu ani místo, to vše si pasažéři volí sami. Při koupi letenky je potřeba jen vybrat mezi čtyřmi možnostmi – mezi klasickým letem, kotveným letem, privátním letem nebo parašutistickým seskokem. Mezi nejžádanější patří zejména první možnost, klasický let balonem. Patří také k volbě nejlevnější – ale pozor, cena rozhodně neubere na velikosti zážitku!

Co vše darujete? Hlavně let balonem

Darováním letu balonem od společnosti, jedné z největších u nás, s názvem Česká vzduchoplavecká, s.r.o. nezaručíte pasažérům pouhou vyhlídku na krásy naší země. Let balonem totiž znamená celodenní zážitek a mnohem více. Před odletem totiž mají všichni pasažéři možnost sledovat stavění balónu, až potom přichází na řadu let dlouhý přes hodinu. Po úspěšném dosednutí na zem přichází na řadu oslava zahrnující občerstvení a chlazený sekt. Zde je také prostor pro sdělování dojmů, dotazování se čehokoli a také každý, kdo let absolvoval, obdrží certifikát. Bonusem jsou potom elektronické fotografie z letu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

3 KOMENTÁŘE

udalosti