spot_img

Profesionální malíři pokojů x svépomocné malování

Zvažujete již delší dobu novou výmalbu a nevíte, zda nebude lepší objednat si domů profesionální malíře? Vše záleží na tom, kolik plochy bude potřeba vymalovat a zda se během výmalby nestane nějaká nepříjemná událost, která by celou práci pozastavila nebo dokonce prodloužila. Takové nepříjemné padání omítky při nátěru nové barvy je velice nepříjemnou záležitostí.

U malování svépomocí

Myslete na veškeré komplikace, které při výmalbě mohou nastat. Předem si spočítejte náklady na malířské náčiní a barvy. Pro zjištění spotřeby barvy je potřeba si pro začátek spočítat plochu stěn a na základě rozlohy malované plochy pak nakoupit množství barvy. Malířské náčiní obsahuje krycí malířskou fólii a pásky pro jejich upevnění, válečky různých velikostí k tomu i násady, stěrkovou hmotu, sádru, škrabku, špachtli a další potřebné náčiní, nemluvě o problémech, které mohou nastat. Penetrační nátěr by vám také neměl chybět ve výbavě malířských pomůcek.

Spočítejte si, zda vás profesionální malíř nevyjde levněji

Spočítejte si na kolik vás vyjde jenom pořízení malířského náčiní a pomůcek, a to nemluvě o času stráveném vlastním malováním a s případným rizikem okolo. Myslete i na to, že během malování mohou nastat jakékoliv nepříjemné problémy, jako je odstranění starého nátěru nebo omítky, vyrovnání plochy pro novou výmalbu. Přes celou dobu budete provádět složité logistické úkony. Zvažte, zda služba profesionálním malířem pokojů nebude právě pro vás lepší variantou, jak si váš byt zvelebit a i ušetřit, nejen po finanční stránce ale i po té časové.

Na co si dát pozor při výmalbě svépomocí

Jak jsme již zmiňovali, výmalba není pouze o tom nanést barvu na stěnu nechat zaschnout a máme hotovo. Při výmalbě svépomocí je také potřeba mít k dispozici veškeré malířské potřeby, protože během výmalby se může stát cokoli, od popraskaní a padání omítky až po nepříjemné nevzhledné fleky na stěnách.

Profesionální malíř x malování svépomocí

Profesionální malíři pokojů nabízí precizně odvedenou práci s kvalitními materiály. Během práce dodržují technologické postupy, které jsou potřeba individuálně zvážit pro každý pokoj zvláště. Zaručí vám pojištění proti poškození vašeho majetku. Před samotnou prací Vás seznámí, s jakými materiály budou pracovat a poradí Vám i to co pro Vás bude nejlepší s ohledem na kvalitu práce a následných financí.

Zvažte, zda malování svépomocí bude pro vás to pravé ořechové, protože čas od času postihne každého z nás potřeba nové výmalby pokoje či celého bytu. A my víme, že malování pokojů je pro mnoho lidí noční můrou, a není se čemu divit. Malíři pokojů vám poradí nejen s volbou vhodného barevného odstínu pro daný pokoj, ale seznámí vás i s tím, s jakými materiály budou pracovat. Malíři pokojů vám navrhnou, co pro Vás bude nejlepší s ohledem na kvalitu práce a následných financí.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti