Programy a aplikace šité na míru

Není to právě vaše otázka? Nehledáte nebo nepotřebujete vy vytvořit software na míru? Odborníci v dnešní době mohou nabídnout nepřeberné množství takových projektů. Software hýbe světem.

Nabídka jde kupředu

Vývoj aplikací a vývoj software může zajistit vašim zaměstnancům pohodlné pracování. Memos pro vás vytvoří jednoduše ovladatelnou verzi, která je přehledná a intuitivní. Tato softwarová firma Praha nabízí kvalitní zpracování všech dat, co si sami zadáte. Vytvoříte si sami software na míru, který bude pro vás i vaše zaměstnance jednoduchou cestu k práci. Vývoj software na zakázku je denní program firmy Memos.

Realizujte snadno projekty, zakázky, finanční záležitosti či cashflow. Webové rozhraní je zabezpečeno SSL certifikáty. To vám umožní se dostat do aplikace z jakéhokoli místa v jakýkoli čas. Webové aplikace mají tu výhodu, že pracují bez ohledu na operační systém. Nemusíte provádět aktualizace vašeho počítače. Potřeby vašeho počítače jsou minimální, nemusíte pořizovat nic speciálního.

Na trh firma Memos pustila webové aplikace eWay nebo Redque, které se dají aplikovat do různých oborů i odvětví. eWay je systém CRM integrovaný do outlooku a Redque umí zpracovat dokumenty, které získá z vašich informací. Softwarové firmy pomáhají výrazně zrychlit váš pracovní život.

Co je potřeba zařídit?

IT řešení, které je potřeba zajistit:

  • vhodný poskytovatel internetu
  • Zabezpečení dat
  • Zpracování zálohové strategie
  • Instalace a správa serveru
  • Síťové služby
  • Antivirové ochrany
  • Správa uživatelů a koncových zařízení
  • Základní síťové služby, ověřování, tisk
  • Zabezpečená sítě

Firma Memos se v současné době může pochlubit přes tisícovku takových webových aplikací, které se podílejí na úspěchu ostatních firem.

Neváhejte se obrátit na Memos, váš pracovní život bude kvalitní!

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

Stay on op - Ge the daily news in your inbox