Projekty rodinných domů pomáhají převést sny ve skutečnost

Možná chcete bydlet ve vlastním, ale dosud nemáte jasnou představu, jak by váš dům měl vypadat. Nebo představu vysněného bydlení máte, ale rádi byste ji převedli nejen na papír, ale i ve skutečnost. K tomu budete potřebovat schopného projektanta. Kde jej najít? Zkuste projekční kancelář Prozi.cz, která má s projekty rodinných domů patnáctileté zkušenosti. Za dobu svého působení již zrealizovala přes 300 projektů a každý den pomáhá svým klientů plnit jejich přání ohledně bydlení.

Projekty domů
Projekty domů

Dům z katalogu? Proč ne?

Se vzhledem vašeho domu vám pomůže katalog rodinných domů. Můžete se jím pouze inspirovat nebo nějaký dům přímo zvolit k realizaci. Po dohodě lze katalogové projekty rodinných domů upravovat podle přání majitele, samozřejmě v určitých mezích. Budete tak mít ozkoušený projekt s individuálními změnami. Ty dodají výsledku punc jedinečnosti.

Individuální projekty rodinných domů

Kromě typových projektů rodinných domů zajišťuje firma i projekty individuální. U nich se zohlední všechny vaše představy a je-li to možné, převedou v realitu. Kolik chcete mít v domě pater, místností, garáží a balkonů? Je to jen na vás. A samozřejmě na vašich finančních možnostech. Ve vizualizaci uvidíte dům tak, jak jste si jej vymysleli ve spolupráci s projektantem, budete jej moct poupravit a výsledek pak použít pro stavbu.

Nízkoenergetické stavby sníží náklady na minimum

Určitě byste rádi měli co nejnižší náklady na bydlení. Provoz domu něco stojí a jeho dobrou konstrukcí lze značně ušetřit. Projekty rodinných domů v nízkoenergetickém standardu patří rovněž do činnosti Prozi.cz. Postavit a vymyslet takový dům není jen tak. Je u něj potřeba splnit řadu kritérií jako správnou orientaci na světové strany, tepelné čerpadlo, zateplení, vzduchotěsnost a energeticky úsporné spotřebiče v domě.

Domy na klíč od Prozi.cz

Co se týká realizace stavby, zajistí Prozi.cz i průzkum na pozemku, plán inženýrských sítí a další nezbytnosti, pokud budete chtít. K nejoblíbenějším projektům rodinným domů patří dřevostavby. Jejich počet se u nás neustále navyšuje. Mají spoustu výhod, jako například možnost realizace po celý rok, velkou rychlost výstavby a příjemné klima uvnitř. Nebojte se zadat si u Prozi.cz dům na klíč, litovat nebudete.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

- Reklama -
- Reklama -

Mohlo by vás zajímat

Jen jedna třetina předních evropských e-commerce podniků si je jista tím, že dodržuje všechny regulační normy

Studie provedená mezi předními evropskými e-commerce podniky ukázala, že jednou z významných překážek dosažení jednotného digitálního trhu jsou složité a nesjednocené regulace pro...

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Mýty o rekuperaci vzduchu: Věřili jste jim?

Rekuperace vzduchu může výrazně pomoct s větráním a zvýšením jeho kvality. Točí se kolem něj ale řada mýtů, kterým jste možná věřili...

Co jste vždycky chtěli vědět o spánku a nikdy jste se nezeptali

Spánek je nedílná součást našeho dne. Je to dokonce jedna z nejdůležitějších činností, které během dne děláme. Řada odborníků velice ráda apeluje...

Když je člověk v mínusu

Je nepřeberné množství příčin, jež zaviní, že se člověk v některé etapě svého života ocitne ve finančních nesnázích. Může to být jeho hloupé,...
- Reklama -

Redakce doporučuje

5 KOMENTÁŘE

Stay on op - Ge the daily news in your inbox