spot_img

Regálové systémy patří i do dílny

Kutilská dílna je místem, kam mají dámy většinou zakázaný přístup. Pánové se sem uchylují ve chvíli, kdy chtějí být sami, nikým a ničím nerušení, případně když se chtějí realizovat a vytvořit něco, co jejich drahou polovičku překvapí. Aby ale nepracovali či netrávili čas v naprostém nepořádku, do své dílny si pořizují regálové systémy z kovu, které jsou těmi nejlepšími parťáky nastolujícími pořádek v jejich kutlochu. Že ještě kovový regál ve svém království nemáte? Pak si ho vyberte podle několika kritérií.

Podle čeho vybírat kovový regál?

Kovový regál je daleko lepší než plastový nebo dřevěný. Důvodů je hned několik. V porovnání s těmi plastovými se pyšní vysokou nosností a stabilitou. Zatímco plastové by praskly pod větší tíhou, kovové jsou držáky, jež jen tak něco nesloží k zemi. A zatímco dřevěné snadno podlehnou zvýšené vlhkosti, která se v dílnách velmi často drží, kovové jsou proti vlhkosti odolnější, i když samozřejmě ani jejich životnost netrvá věčně.

Abyste si do své dílny pořídili ten pravý regál pro vaši práci, zaměřte svou pozornost na praktičnost, design, pevnost a také na způsob montáže. Nechcete přece montáží kovového regálu strávit dlouhé dny, ne-li týdny nebo ano?

Celokovové nebo regály s policemi z dřevotřísky

Než s kovovým regálem zamíříte k pokladně (ať už k té fyzické nebo k té virtuální v e-shopu), zkontrolujte si, z jakých materiálů je systém vyroben. Ne vždycky totiž narazíte na celokovové provedení. Nabízí se i kombinovaná řešení, která mají konstrukci z kovu, ovšem police z dřevotřísky. Některé alternativy mají nerezovou povrchovou úpravu, která slibuje snadnou údržbu daného společníka. Ať už ale sáhnete po kterémkoli, nezapomeňte kovové regály ukotvit do podlahy nebo ke zdi. Tím bude zajištěna jejich větší stabilita a vyhnete se skácení regálů k zemi.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti