spot_img

Rekonstrukce zděného domu: Chcete zanechat obnaženou zeď? Odstraňte všechny nečistoty pískováním

Rekonstrukce starých objektů s sebou přináší leckdy milá překvapení v podobě designových zdí, které jsou ukryté pod nánosem stavebních materiálů. Nechte kámen nebo cihly obnažené a dejte interiéru nezaměnitelný vzhled! Pro odstranění starých stavebních materiálů použijeme metodu pískování.

Při rekonstrukci je metoda pískování k nezaplacení

Rozhodli jste se rekonstruovat starý zděný nebo kamenný objekt a po obnažení zdí jste našli doslova poklad v designovém prvku? Nadchla vás struktura kamene nebo cihel? Nechte zeď obnaženou. Díky tomu vnesete do interiéru zcela originální vzhled, který vás bude bavit po dlouhé roky. Obnažené zdi se však potřebují zbavit starých nánosů malty a ostatních stavebních materiálů. Zvláště pak spáry se musí dokonale vyčistit a opatřit kvalitní penetrací, aby nedošlo ke drolení během obývání místnosti.

Co je pískování / tryskání zdí

Pískování zdí je technologie, při které se velmi efektivně a hlavně šetrně odstraní zbylé nánosy staré omítky a jiných stavebních materiálů. Především spáry jsou důkladně očištěné. Rychle a bez vynaložené energie. Pískováním lze efektivně a jednoduše dosáhnout velmi vysoké úrovně čištění všech materiálů, používaných ve stavebnictví. Každá z technologií má své vlastní přednosti. Proto volíme správnou volbu technologie tak, aby byl výsledný efekt nejlepší. Tryskat je možné v exteriéru i interiéru. Naše firma Barmakolor je vybavena mobilní pískovačkou s vysokoúčinným odsáváním.

Pískování cihly

Cihla je sama o sobě krásný materiál. Pokud jsou v interiéru odkryté zdi s obloukovými klenbami, pak jste narazili doslova na designový poklad. Nechte vyniknout strukturu pravých pálených cihel a vzniklých stavebních ornamentů. Pískování cihel provádíme vhodnou metodou, která bezezbytku odstraní i ty nejpevnější stavební materiály. Výsledkem budou krásně čisté zdi, na které zle nanést penetraci nebo jiný zpevňující nátěr.

Pískování kamene

Kamenné zdi představují ideální prvek do moderního i klasického interiéru. Obnažením pravého kamene ve zdi docílíte originálního designového kousku, který nikdo jiný nemá. Jak odstranit zbytky malty a stavebních materiálů? Pro ošetření kamene použijeme vhodnou metodu pískování, která vyčistí kámen do hloubky. Výsledkem bude čistá zeď, která bude připravena k dalšímu použití.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti