spot_img

Sprint karta vám vytrhne finanční třísku

Sprint karta vám vytrhne finanční třísku

Kreditní karty umožňují neustálou finanční rezervu, a pokud jsme alespoň trochu finančně gramotní, dají se při správném použití efektivně minimalizovat její náklady. Kreditních karet je na českém finančním trhu poměrně dost, ale jen jedna, je mezi nimi perlou. Je to kreditní karta SPRINT, která je výhodná k okamžitému nákupu ve chvílích, kdy nemáme k dispozici dostatek hotovosti na účtu.

Nepříjemná situace – nedostatek hotovosti

ThinkstockPhotos-178486873

Určitě už se mnohým z nás stalo, že najednou paní pokladní hlásí, že na kartě není dostatek hotovosti. Na páse vyskládané potraviny a za námi na kilometr dlouhá fronta. Dítě v ústech lízátko a začíná být protivné. Vy cítíte, jak vám pot teče čůrkem, a přemýšlíte, jak elegantně vybruslit ze situace.

Možná, že vám zmrznul úsměv rovnou u bankomatu, to je okamžik menšího trapasu. Ať je to, jak je to, jedná se vždy o nepříjemnou situaci. Sprint karta nedovolí, abyste se zasekli v mrtvém bodě a bědovali, co si počít, když máte týden před výplatou. Šikovná a bezpečná karta vám dokáže vytrhnout momentální finanční třísku a to bezbolestně.

Záchrana nese jméno Sprint karta

Sprint carta iZpravy.com

Splňuje vše, co byste ani ve snu od rychlé kreditky neočekávali. Je bezkontaktní, vysoce bezpečná a variabilní. Snoubí v sobě výhody kreditní karty a rovněž hotovostního úvěru. Získat jí můžete na nádraží, poště, supermarketu. Pokud vám vystačí finanční rezerva, do 5 tisíc pak neváhejte využít rychlé peníze z této karty. Nejběžněji využívanou je mezi lidmi v rozmezí od 30 až do 50 let. Při vyřízení zaplatíte pouze 99kč, které se vám však opět vrátí, jakmile kartu aktivujete a začnete používat. Další radost vám přinese i fakt, že nabízí dvacetidenní bezúročné období od dodání výpisu a bonusy za její používání. Po půl roce používání karty je možné limit i navýšit.

Sprint karta vám vytrhne finanční třísku

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

7 KOMENTÁŘE

udalosti