spot_img

Tři královny

Triphala je v podstatě směs tří bylin, které mají skutečně prokazatelné léčebné výsledky. Jedná se o kombinaci tří plodů Amalaki, Bhibitaki a Haritaki.

Amalaki – jeden z nejsilnějších antioxidantů, který regeneruje buňky a posiluje celkově imunitní systém.

Bhibitakiposiluje játra a snižuje zároveň riziko srdečních nemocí, tudíž podporuje srdeční činnost.

Haritaki – ta má za úkol posilovat srdce, mozek, a v podstatě dodává tělu potřebnou vitalitu a energii. 

Když se spojí tyto účinky dohromady, tak nám vznikne doslova ideální kombinace, před kterou snad žádný zdravotní problém neobstojí. Triphala tak byla sestavena přesně na míru podle znalostí a umění lékařů. Výsledky byly naprosto úchvatné, jelikož ke všem výčtům se může přidat ještě posílení celého organismu, provádí dále celkovou očistu těla a to nejen po fyzické stránce, ale i duševní a duchovní. 

Účinky detoxikační směsi

Reguluje správně trávení a zvyšuje vstřebávání živin, které dodáváme do těla v potravě. Navíc brání nadýmání, což je vždycky velmi nepříjemné. Toxiny z tlustého střeva odstraní, tudíž zde nic nezůstává, co by mohlo škodit tělu. Naprosto skvělá je tato kombinace pro lidi, kteří trpí chronickou zácpou. Mohou tak konzumovat tablety nebo formu prášku, který se rozpustí ve vodě. Triphala Naklíčeno nabízí tak obě dvě verze, které jsou navíc vhodné i pro vegany či vegetariány. 

Bezpečná směs bylin

Detoxikační směs se dá užívat i dlouhodobě, jelikož její účinky se dostavují postupně. Klidně celý rok, než se pořádně detoxikuje celý organismus. Nikdo nemusí mít obavy z vedlejších účinků nebo snad z toho, že by tablety byly nějak návykové. Dalo by se to přirovnat asi dlouhodobým půstům, kdy se náš organismus také pročišťuje. Jen s tím rozdílem, že zde nehladovíme. A také, co je velmi důležité, při procesu detoxikace nás nic neoslabuje, spíše naopak. Triphala totiž náš organismus bude stále posilovat. 

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti