spot_img

Úspěšné hledání vysněného partnera na seznamce

Časy, kdy na seznamce byly jen odvážnější ženy nebo muži a na seznamování online bylo pohlíženo jako na něco podřadného jsou dnes dávno pryč. A je to spíš naopak. Snad každý, kdo někoho hledá, tak využívá seznamky, na kterých je možné během pár chvil oslovit velké množství lidí nejen ze stejného města nebo kraje, ale také podle toho, co hledáte. Pojďme se podívat, jak být na každé seznamce úspěšnější a konečně najít toho pravého partnera ať už pro společné aktivity nebo vážný vztah.

Prohledávejte seznamku důkladně a pravidelně

Snad každá větší, ale i menší česká seznamka nabízí nějaké základní vyhledávání podle předvoleb, případně kategorie. Pokud jste na takové seznamce poprvé, doporučujeme investovat trochu času, možná půl hodiny až hodiny a prohledat důkladně všechny uživatele podle svých předvoleb. Pokud to uděláte, následně už stačí třeba každý druhý den zobrazit vyhledávání a podívat se pouze na nové uživatele nebo seznamovací inzeráty.

Už jen tím, že vyberete pohlaví, věkový rozsah a lokalitu, tak zjistíte, že i na velké seznamce přibývají denně jednotky nových profilů nebo inzerátů a stáčí vám tak pár minut. No a pokud se objeví někdo, kdo odpovídá vašim představám, tak určitě neváhejte a ihned takového uživatele kontaktujte. Možná právě spolu půjdete na první rande.


Tip pro nevěsty: posvatební oznámení.


Vytvořte si kvalitní seznamovací profil

Nejste sami, kdo na seznamce vyhledává, a proto rozhoďte sítě i z opačného konce a vytvořte si kvalitní seznamovací profil nebo inzerát, který mohou najít ostatní lidé a díky tomu mohou oslovit vás. Co znamená kvalitní seznamovací profil? To znamená, že se pokusíte svou osobu ostatním přiblížit co nejlépe, pravdivě a tak, jak to prostě je. Pokud chcete zaujmout opravdu jen ty správné lidi a neztrácet tak čas dopisováním s takovými, které nakonec stejně odradíte třeba proto, že máte děti, ale nebylo to ve vašem profilu, pak uvádějte opravdu i tyto informace.

Rozhodně doporučujeme přidat také alespoň jednu fotku. Řiďte se jednoduchým pravidlem a to takovým, že by vás na prvním rande měl protějšek bezpečně poznat. To znamená, že fotka by měla být aktuální a přirozená. Retušované profi fotografie možná udělají lepší první dojem, ale obvykle je potom realita o to krutější a není to nic příjemného, když se na prvním rande kvůli tomuto nepoznáte, nebo nebudete cítit dobře. Buďte při seznamování sami sebou.

Upřímnost a otevřenost je při seznamování zásadní

Ano a souvisí to s tím, co jsme psali výše. Pokud budete již při seznamování od začátku upřímní a otevření, tak opravdu zaujmete jen takové uživatele, se kterými bude mnohem vyšší šance na cokoliv dalšího a také předejdete nepříjemným překvapením ať už z vaší strany nebo ze strany toho druhého. Proto vždy uvádějte všechny zásadní informace, fotky přidávejte aktuální a takové, které vás zachycují v běžném životě.

Kromě toho, pokud někoho oslovíte, nebo budete odpovídat na zprávy, dejte si trochu záležet na tom, co píšete. A to jak po obsahové stránce, tak i gramaticky. Pokud někomu napíšete pouze „Ahoj“, pak nečekejte, že uděláte nějaký první dojem. Napište rovnou něco o sobě, proč vás dotyčný zaujal a podobně. Při veškeré komunikaci si hlídejte alespoň trochu pravopis a uvidíte, že se vám velice rychle začne dařit mnohem lépe.

Pokud bychom měli doporučit nějakou seznamku, tak kromě již známých českých seznamek je velice povedená také česká seznamka randino.cz, kde je seznamování velice jednoduché, zdarma a pro všechny.

- Reklama -udalosti
- Reklama -PR článek

Mohlo by vás zajímat

- Reklama -magazín

Redakce doporučuje

udalosti